Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális, hogy magammal...

Az normális, hogy magammal beszélek? Már szó szerint 15 percen keresztül eltársalgok magammal. Sokszor észre se veszem és az utcán is ezt csinálom!

Figyelt kérdés

2016. febr. 23. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ, hogyan. De szerintem nem gáz, csak gondolkozol. Szerintem mindenki csinálja valamilyen szinten.
2016. febr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én mintha beszélnék valakivel
2016. febr. 23. 18:39
 3/4 anonim válasza:

Talán azért, mert nem nyilsz meg másoknak, fontos, hogy legyen néhány barát, vagy ismerőt akivel társalogsz és előbb utóbb mesélhetsz nekik a dolgaidról.

El sem hiszed milyen sok kedves ember van, mégha bizalmatlanok vagyunk is vagy azt érezzük: kinek is mondhatnánk el ezt a problémánkat.

Én megtapasztaltam, hogy nagyon sok kedves ismerősöm van, akikről nem gondoltam, hogy ennyire szeretnek, és a bajban mellém álltak és támogattak.

Légy nyitottabb, próbálj egyre többet kommunikálni, ez nagyon fontos emberi szükséglet.

Én is voltam hasonló helyzetben évekig, de ma már szinte egyáltalán nem!

2016. febr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 KiaraPro válasza:
Regen en is csinaltam. Gyerekkoromtol kb 15 evig. Aztan bepasiztam es elmult :) Csak akkor gaz, ha hangosan csinalod. :)
2016. febr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!