Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan kamasz akit nem...

Van olyan kamasz akit nem zavar ha meglátja a testvére v. a szülője meztelenül?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 14:36
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Ha igen miért nem és hány éves vagy,és más esetleg idegenekre is vonatkozik ez?


Csak azért tettem fel mert sok hasonló 2009-es évit láttam ezzel kapcsolatban és én tökre úgy vagyok hogy ne keverjen senki ha az ember épp fürdik v. öltözik.


Valahol olyat is írtak hogy már 18 éves a csaj és nyugodtan az apja előtti félmeztelenül mászkál,nekem ez gáz.De hát nem vagyunk egyformák.

2010. ápr. 22. 14:39
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
15 éves fiú vagyok,12 éves öcsém előtt,vagy apám előtt mászkálok mesztelenül,ha muszáj,vagy ha meglátnak nem parázok,talán még anyám előtt is,más idegenek előtt nem,kivéve barátnőm de az más. :D
2010. ápr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%

Én erre vigyázni szoktam,persze nem parázok miatta túlzottan."Apám" előtt nem voltam soha meztelen(max. kiskoromba,de akk is ritkán).Anyám előtt már rengetegszer voltam az és nem szégyeltem magam,hisz ő az anyám.Persze nem a vérszerinti szüleim ők,de ez nem befolyásolja a dolgokat semmiben.Van egy ismerősöm,azelőtt minden szívinfaktus nélkül levetkőznék,és nem zavarna,ha meglátna meztelenül,mert ő benne már abszolút megbízok,ismer,mint a tenyerét,és tudja jól,hogy mik a titkaim.MINDENT tud,miért ne tudhatná,hogy milyen a testem?Akiben megbízok,és szeretem tiszta szívből,azelőtt már nem szégyellek semmit.Van még a családi körben,aki előtt bátran levetkőznék,illetve ő már látott meztelenül,meg én is őt(de ő pont fürdött,és törölközött),meg amikor engem látott,akkor én is fürödtem.És ez persze két különböző időpontban volt:D Nehogy félreértés legyen.

Testvérem nincs,de előtte sem szégyelném magam.

Barátnőim előtt sem szégyeltem magam,amikor Bogácson a szállón fürödni kellett,akkor is többen voltunk bent(4en),és a zuhanyzók eléggé felépítetlenek voltak,szóval sem fal,se semmi nem volt a két zuhany között!És mindenki mindent látott.És a védőnő előtt sem szégyellem magam,ő is látta már a felső testrészemet.És gondoljon,amit akar,úgyis szeptembertől már nem járok védőnőhöz,mert középsulis leszek és akkor már gondolom nem kell.Maximum nőgyógyászhoz,de ott lehet,hogy szégyelleni fogom magam,ha például pasit fogok ki.És ezért szeretnék nő nőgyógyászhoz menni.Ő ismeri a nők testét igazán,a férfi meg csak úgy ismeri a női testet,hogy megtanulja a könyvekből,meg a feleségének vagy a csajának a micsodáját látja meg a többi.

Eléggé részletesen kifejtettem.:D Régebben még szégyenlős voltam,mára már kissé ez megváltozott bennem a fenti okok miatt.

2010. ápr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hát én alapból marha szégyenlős vagyok,nem szeretem ha bejön hozzám valaki,szerintem 10 éves korom óta anyám se látott,de jobb is,mondjuk én már ovis korban sem szeretem ha idegenek rám nyitnak,meg ilyesmi,eleve elégedetlen vagyok magammal,ráadásul csúnyán le is égtem és nagyon ronda nyomok maradtak rajtam,majd talán egyszer megnézetem egy bőrgyógyásszal.De a baráti köröm sem az a maga mutogatos,max. a szülők akik nem zavarják annyira őket,de engem más nem zavar,márha így mászkál előttem.Egyébként anyumék meg nem szégyenlősek előttem,na jó apám nem mászkál pucéron,max. alsóban,de ha véletlen rányitnék nem csinálna belőle ügyet,meg a bátyám sem,bár a hárukon kívül úgy sem látnék semmit.Ha múszály valamiért bemenniük v. épp nekem akkor kopogunk,én mondjuk összehúzom gyorsan magam.


Hát igen a nőgyógyász téma az gáz,mert van hogy a vizsgálat alatt a nővér is ott kukkol még,eleve szar helyzet amikor széttárt lábakkal terpeszt az ember,de én simán szóltam a dokinak hogy vizsgálat alatt rajta kívül ne tartozkodjon ott más,és lám engedte anno idején,ilyen vizsgálatnál senkit sem látnék szívesen.Az elősnél is úgy volt,hogy a rendelőn belül volt egy függönnyel elválasztot rész és ott kellett levetközni,én azt is megkérdeztem szűz lánynál milyen vizsgálat lehetséges és végbél meg hüvelyi úti,utóbbi választottam,az ciki lett volna ha a popoba turkál,anyumat meg megkértem hogy a függönyön túl várjon.


Hát igen nem vagyunk egyformák,de szerintem amit ti írtatok le az tök normális,nekem csak az szokott fura lenni amikor valaki a szó szoros értelemben tök meztelenül már felnőttként végig megy a tesók és a szülők,esetleg nagyszülők előtt.Ha ilyen nudistákról van szó,akkor persze hogy nem furcsálom,de amikor a nagypapa bemegy simán a 17 éves lányunokához az nekem durva.

2010. ápr. 23. 09:46
 5/15 A kérdező kommentje:

21.59-es!

Szerintem az az ember szülője,aki tőrődik vele és szereti,aki mellette van,de szerintem ezt te tudod a igazán a legjobban.


Köszönöm a válaszokat.

2010. ápr. 23. 11:04
 6/15 anonim ***** válasza:

15/F vagyok, uszodai öltözőben, otthon mindenki előtt szoktam meztelenül megjelenni.

uszodai öltözőben mé legyek szégyellős nem fogja senki irigyelni tőlem hiszen van nekik is ami nekem

otthon meg családba vagyok, szerinted mikor megszülettem anyám nem látta a p*csömet?


fiúk között nem vagyok szégyellős, lányok között csak anyunak és a barátnőmnek nem vagyok szégyellős. többi csajtól inkább távolodom ezügyben :D

2010. ápr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Aha értem.Nekem mondjuk akkor sem jönne be se ha az anyám,főleg ha az apám meglátna,nem csinálnék belőle nagy ügyet,de zavarna.Kiskorom óta úgy vagyok nem mászkáljon más ha nem szükséges,a párkapcsolat persze tök más.

A csecsemő meg megint más mint egy kifejlett szőrős v. lánynál melles emberke.

Az úszoda téma is más,mondjuk ott eleve csak egy gyors gatya v. fürdőruha csere van,nem szoktak pucéron rohangálni az emberek mások előtt órák hosszat,mondjuk engem az sem zavarna.


De nem vagyunk egyformák,erről a férfiak egészségénél volt téma és megoszlottak a vélemények,sok ember nem szeret vele egyneműek előtt sem meztlen lenni és ha nem is zavarja az úszodai öltözés említettek személyeket akiket kizárnának,hát ilyen volta tanárokat,munkatárs,nem kedvelt diáktárs,Főnőkők stb..Az bíztos hogy ezek előtt én se vetkőznék semmiképp le,eleve az összes nagynénit,bácsit nem bírom.

2010. ápr. 24. 16:43
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Sosem voltam szégyenlős, most is lazán képes vagyok mászkálni egy szál fa..ba bárki előtt. Persze vadidegenek előtt nem.:P 24F
2010. ápr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem zavar. Van két bátyám, velük is simán leálok meztelenül dumálni.

15/L

2010. jún. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is a tesóim előtt és az apám előtt nem vagyok szégyenlős.


Edith 13

2010. júl. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!