Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van akit zavar ha meglátják...

Van akit zavar ha meglátják meztelenül, akár a közeli hozzátartozók és ezt a témát tabuként kezeli?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 17:28
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdezem,mert nálam baromira nem jön be ha bemászkálnak hozzám és épp fürdök v. alul öltözött vagyok,már 8 évesen kijártam,hogy nincs bemászkálás,amit be is tartanak.A haverjaimnál sem szokás ha mégis kell valami ismerik a kopogást.


De olvastam olyat ahol különböző nemű testvérek is mászkáltak egymáshoz meg a szülők,nagyszülők egyéb rokonok előtt is meztelenül már felnőttként is.

2010. ápr. 24. 17:38
 2/17 anonim ***** válasza:

Ez nálunk sem szokás. A család női tagjai között azért lazább a helyzet, mi bemegyünk ha a másik öltözik pl, de más neműeknél ez kizárt!

Sógoroméknál viszont pont fordított a helyzet. Pl fürdik sógorom (25 éves felnőtt férfi) és anyukája, apukája, nővérei ki-be járkálnak. Ez engem irtóra zavarna.

22 L

2010. ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ha más csinálja nem zavar,csak meglepődök,de én senkit nemtűrök meg nagyon,hacsak nem kopog előtte és szól be.Nekem nagyon fúra hogy felnőttekhez így benyitogálnak és kiskamaszhoz sem mernék kopogás,kérdés nélkül,nehogy zavarba hozzam
2010. ápr. 24. 18:16
 4/17 anonim ***** válasza:
13 vagyok és lány.Én is ugyanígy vagyok.Ne járkáljon be senki amikor fürdök vagy öltözök(anyu se,apu se).Tartsák tiszteletben a magánéletemet.És ők ezt be is tartják,ha valami kell akkor szólnak vagy kopognak.
2010. ápr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Á,végre hozzám hasonlók,azt hittem hogy én már ilyen egyedi eset vagyok.De tényleg nekem baromi fúra hogy elvileg felnőttekhez is mászkálnak.
2010. ápr. 24. 18:30
 6/17 anonim ***** válasza:

Nálunk sem volt ilyesmi szokás. Már a 4 éves unokám sem tűri,hogy fürdéskor anyuján kívül más lássa meztelenül.

Szerintem ez a normális.

2010. ápr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

úúúú én nagyon utáloom

öltözöm a szobámban félmesztelen vagyok és bejön a bátyám hogy hova raktam a távirányitót -.-

fölkaptam valamit mongyuk egy takarót és elkezdtem vele ordibálni aztán lekevertem neki egyet rendszerint

azóta nem nagyon mer bejönni hozzám csak ugy:D

2010. ápr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
ja én is így vagyok,mondjuk nálunk a kopogást ismerik,de baromi fura amikor ilyen 18-15 éves szőrős fa... fiúkhoz is megyek az anyjuk,meg megmossa a hátukat,v. előtte veszik át a boxert és úgyanez van nálam a lányoknál is hiába az anyja,de én tök meztelenül nem öltöznék vetköznék előtt,na meg az apám előtt,fú a gáz.Mert gondolj bele ha a fiú az anyja előtt,az majdnem olyan mintha a lány az apja előtt.
2010. ápr. 25. 10:19
 9/17 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__8..


Most kaptam ezt a linket én is,engem már nem érint az orvosi vizsgálat,de a kommenteknél kb. a 10-11 oldalon amiket írtak hogy hogyan zajlottak,marha durva.Nálunk semmi ilyen nem volt anno.

2010. ápr. 26. 14:50
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez butaság a meztelen testben, a meztelenségben nincs semmi szégyellni való. A meztelenség természetes egy családon belül pedig nekem az a furcsa ha takargatja valaki magát. Vannak életkorok amikor szégyenlősebb az ember, de azt általában kinövi én legalábbis kinőttem.
2010. ápr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!