Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek gáz vagyok?

Szerintetek gáz vagyok?

Figyelt kérdés
Nos,elég cikinek érzem magam.Tulajdonságok:Szeretek olvasni,nem ismerem a legtobb mai zeneszámot(szoktam néhányat hallgatni de a zenék98%nem ismerem)Szeretek (najó imádok)sütni.Viszonylag zárt vagyok(ez abból következik,hogy nagyon önbizalom hiányom van,a súlyom miatt)Úgyérzem mindenkinek fontosabb a külső mint a belső,és itt egyáltalán nem a szerelemről beszélek,hanem amúgy barátok,haverok stb.Min változtassak,hogy ne az a különc lány legyek? A külsőm:Igen kövérebb vagyok az átlagnál de diétázok,sportolok.Szóval küzdök ,hogy ez megváltozzon(de aki már volt hasonló helyzetben tudja hogy nem napról napra megy),igényesen öltözöm,fektetek,magamba elég időt,de mégis mindenki a súlyommal foglalkozik(igen énis).Szóval elég rég beszélgettem korombeli emberrel ,úgy,hogy mindent elmondthatok neki.Nah ez így elég zavaros,Köszi,ha elolvastad!14/L

2016. szept. 11. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Változásban vagy. Ez nem gáz!

A kisugárzásoddal sokat segíthetsz magadon. A beszélgetési témákat pedig te is irányíthatod. Ha nem akarsz a súlyodról beszélgetni, dobj fel valami mást. Ami érdekes, pozitív...

2016. szept. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat,csak eléggé negativ dolgokat,csapnak a fejemhez nap mint nap,esetleg a korodat megtudhatom?
2016. szept. 11. 18:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy túlsúlyos vagy, és hogy mindenki azzal foglalkozik, és nem a remek személyiségeddel. 14 évesen nagyon sok okos dolgot csinálsz. Tudod, attól, hogy a többség nem ezt csinálja/nem csinál semmi értelmes dolgot, attól még nem biztos, hogy ők döntenek helyesen. És azzal, hogy túlsúlyos vagy, most látod, hogy milyen rossz, ha ilyen nevetséges dolog miatt nézik le a másikat, vagy csúfolják. Te soha ne légy ilyen. Rengetek embert néztem már volna le, vagy akár csúfoltam volna, ha én nem tapasztaltam volna meg, hogy ez milyen rossz és igazságtalan. Azóta az ilyen könnyebben csúfolható egyének sokkal szimpatikusabbak számomra, és soha nem csúfolnám őket, sőt, még csak nem is szólok rájuk, hiszen mindenki úgy öltözik, vagy viselkedik, ahogy akar. ha ezzel nem árt senkinek, akkor nekem egy szavam sem lehet rá. Ha mégis valami rosszra gondolok, rögtön eszembe jut, hogy ezt nem szabad.
2016. szept. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozítív gondolatokat,neked is remek a szeélyeséged van!
2016. szept. 12. 21:13
 5/7 anonim válasza:
Akikkel azt hszed barátkoznod kell, nem a barátaid, csak összefújt velük az élet egy iskolába, vagy ugyanarra a környékre. Ne aggódj ezen, növésben vagy!
2016. szept. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Te normálisabb vagy, mint azok, akik a szová teszik a súlyodat. Ha valaki rád szol a súlyod miatt, mondd azt:

Zavar a súlyom? Majd megszokod. Talán nem is beszél veled tobbé. :P

2016. okt. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem nagyon intelligens lehetsz, ha konyveket olvasol es nem azon dolgozol 14 evesen,hogy honnan vedd a cigit, melyik buliba jarjal, hogyan es kivel veszitsd el a szuzesseged. Ha zavarja a suly oket es meg is jegyzik akkor meg ne beszelj veluk.
2017. máj. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!