Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A drogok meg tudják változtatn...

A drogok meg tudják változtatni a véleményem magamról, és a világról?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam egy filmet, a DMT-ről, (dimetiltriptamin) (törzsek használták sokat)

Nem szándékozok drogozni, csak valaki hallott-e már ilyesmit?


2016. szept. 12. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
45%
Igen. Megváltoztatják. De rossz irányba.
2016. szept. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyes válaszolónak valszeg halvány fogalma sincs arról, hogy mi az a DMT.


Kérdező igen, a hallucinogénekre ez jellemző, én nem csak hallottam ilyenről, de tapasztaltam is. Sokaknak segítenek önismereti szinten. De nem veszélytelen a dolog, egy Bad trip nagyon megviselő is tud lenni és vannak akiknek komoly traumát okoz sajnos. De a többségnek igenis jót tesz. Látom ezt az interneten, fórumokon, meg a saját életemben magamon, ismerősökön is. Sajnos a legtöbb ember erre gondolkodás nélkül lehurrogna, ezért nehéz erről beszélni, a modern drogpolitika egykalap alá vesz minden illegális szert (holott például az alkohol is drog, nem is enyhe). Ha van még valami kérdésed, írhatsz :)

2016. szept. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!