Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan reagálnál erre?

Hogyan reagálnál erre?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok. Volt egy legjobb barátnőm akivel összevesztem mert elkezdett pasizni és teljesen megváltozott. Ma odajött hozzám sírva,hogy lefeküdt a barátjával és terhes lett. Azt mondta segítsek neki. Mit csináljak? Mármint nem az,hogy segítek-e neki vagy nem hanem,hogy mit tegyek a terhességével kapcsolatban?

Ő is 13 éves.


2010. ápr. 23. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Legyél barátja a bajban ha megér neked ennyit. Segíts neki elmondani otthon, kísérd el a következő helyekre. Ennyi idősen NE tartson meg gyereket mert nem tesz jót se neki, se a babának.


1, Terhességi teszt.

2, Patika, sürgösségi tabletta

3, Nőgyógyász

4, ha nincs más abortuszklinika

2010. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt el kell mondani a szüleinek mindenképp, és minél hamarabb amíg lehet tenni valamit, nem egy kis dolog amivel ti megbirkóztok egyedül. Minél előbb állj oda vele a szülei elé, merthogy egyedül nehezebb, szóval legyél ott vele.
2010. ápr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja az kimaradt hogy a sürgösségi tabletta csak 72 órán belül megy. Minnél hamarabb annál jobb a hatásfok. S.zar lesz, de ez van. ha jól tudom csak felnőttnek adják ki...
2010. ápr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Megmondta a szüleinek, hogy terhes? Remélem igen, ha nem, akk mondd neki, hogy mondja meg,minél hamarabb.

Mint már előttem is mondták:

légy mellette

légy a barátja, bármi lesz

vigasztald, ha szomorú

stb...

2010. ápr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Már előttem is megmondták. Azon kívül is felejtsd el, hogy összekaptatok, és csinálj úgy mintha az az epizód kimaradt volna.
2010. ápr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Állj mellette mindenben, és sztem egyáltalán ne mondja meg a barátjának, h terhes tőle.
2010. ápr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A nővéremmel vetettem neki egy 72 órásat. Bevette. Remélem,hogy minden rendbe jön de soha többet nem fogok hozzá szólni. Mindenben kihasznált. Mondtam neki,hogy hagga ott a srácot mert cigizik,piál, drogozik 17 éves lesz és még nem járta ki a 9. osztályt (!) Erre ő bevágta nekem: nem leszek egy s_ttyó b_zi p_raszt barátnője. Te ne oktassál ki engem kis féltékeny k_csög. Úghyogy én többet nem állok vele szóba örüljön,hogy vetettem neki egy 72 órásat.
2010. ápr. 24. 21:26
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem szerezz be egy sörétes puskát. Ha megvan ezután b@szd bele az ifjú kurw@ pofájába aztán mondd neki, hogy "mert megérdemled TE rib@nc" és aztán CSATT!!!

Én ezt csinálnám...

2010. ápr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez most komoly? Emberek...ez nagyon durva. :O Gyorsan szóljatok a szülőknek is!!!!!

15L

2010. ápr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Miért nem tudott vigyázni???


Ilyen fiatalon?

2010. ápr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!