Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnál erre? A barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnál erre? A barátnőd egy srác ismerősével a srác lakásán megnéz egy filmet. De tényleg nem történik semmi. Csak beszélgetnek, poénkodnak.

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Kiakadnék. Lehet, hogy nem hinném el, hogy nem történt semmi.
2011. okt. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egy kapcsolat alapja a bizalom nem?Ha szereted megbízol benne,hiszel neki..
2011. okt. 24. 14:49
 3/10 napietus ***** válasza:
90%

erre miért kéne reagálni? rúgnám p*csán aki azért cirkuszol, mert valakihez elmentem dumálni.


29/n

2011. okt. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 bánomisén ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést. Ha valakinek párja van, akkor már mással szóba sem állhat, nem nézhet meg egy filmet, sőt, leginkább maradjon otthon és még telefonon se beszéljen senkivel?


A kérdésre válaszolva: megkérdezném, milyen volt a film, és ha jó, én is megnézném. Mit kell ebből ügyet csinálni?

2011. okt. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Csak mert (én vagyok a lány) és a barátom azt mondta,hogy ha én ezt csinálnám,akkor azt mondaná,hogy azonnal mehetek a sráchoz meg a DVD-jéhez...Néztem egy nagyot.

De tényleg nagyon jóban vagyok a sráccal,sokat segítünk egymásnak,megosztunk egymással dolgokat..jó,az is igaz,hogy bejövünk egymásnak egy kicsit..DE tudja,hogy nekem van barátom és szeretem Őt.Ennyi az egész.Normális vagyok,nem egy hülye felelőtlen p*csa!

2011. okt. 24. 14:59
 6/10 anonim ***** válasza:

Fordított esetben: attól függ mennyire ismerem azt az ismerőst. Meg ha tudom, hogy tényleg csak barátok és még régebben se érzett egyikük se többet mint barátság (!), akkor oké, különben rosszul esne.


18/L

2011. okt. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 napietus ***** válasza:
pfff...pasid egy idióta. te is az vagy, ha vele maradsz. madarat tolláról.
2011. okt. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 bánomisén ***** válasza:

Kérdező, te nem barátnő, hanem tulajdon vagy a "barátod" számára.

Ő azért elmegy időnként ide-oda, ugye? Csak neked nem szabad másokkal barátkozni.

2011. okt. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem pedig ez nem bonyolult. Én ha van párom nem DVD-zek kettesben más lányokkal, s ezt a páromtól is elvárom. Ahogy a mondás tartja: Csak két dolog biztos, a halál meg az adók.

34 ffi

2011. okt. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
finoman megmondanám neki, hogy nem szeretném hogy ilyeneket csináljon. majd megmondanám a srácnak, hogy ha átlépi azt határt amit nem kellene akkor le lesz vágva a fütyülője!
2011. okt. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!