Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Igényelhetek erkolcsit?...

Igényelhetek erkolcsit? Lehetek határvadász? Bov. Lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 évesen elkövettem egy butaságot , súlyos testi sértést. A Bíróság 100 ora kozkunkara ítélt.ledolgoztam. 19 eves vagyok ,rendészeti iskolába jartam es oda is szerettem volna tovabb menni. Az ugy miatt nem vettek fel ,de akkor meg.nem dolgoztam le a kozmunkamat. Az érettségi miatt csak nyáron tudtam. A kérdésem az lene ,hogy az Erkolcsit megigenyeltem es számíthatok e arra,hogy megkapom? Koszonom a válaszokat!

2016. szept. 28. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Megkapni biztosan meg fogod, ha igényelted, csak kérdés, hogy mi lesz benne.
2016. szept. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kapsz erkölcsi bizit, csak abban nyoma lesz az esetednek. emiatt nem biztos a rendészeti. .... a határvadászkodással alázni akarod magad?
2016. szept. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát a súlyos testi sértés nem az igazi. FŐLEG A RENDŐRSÉGI JELENTKEZÉSNÉL :D. Akár mennyi embert is keresnek határvadásznak e mellett nem fognak csak úgy elsiklani. Ha át is mész az alkalmasságin a pszichológus tuti nagyon meg fog izzasztani. De nem gondolom hogy elnézik mivel a büntetlen előélet feltétele az alkalmasságinak.

Ezt ne vedd bántásnak vagy csesztetésnek ez az én személyes meglátásom, de ne legyen igazam :)

2016. okt. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kérdező!


Hasonló cipőben járok, van már valami fejlemény?

Sok sikert!

2016. okt. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!