Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Beszólós típus vagy? Voltak...

Beszólós típus vagy? Voltak belőle vicces helyzetek? Volt olyan, h előnyöd lett a beszólásodból?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 21:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. ápr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Igen,sajna nagyon is az vagyok.Ezért nem olyan sok barátom van,de akik vannak,azok nagyon szeretnek.Vicces helyzet nem volt.Előny se,csak olyan,h pl:beszóltam valami egoista f.aszkalapnak és jól körberöhögték megy ilyenek.13/L
2010. ápr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Igen. Igen. Nem emlékszem.
2010. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Az vagyok :D tanároktól már kaptam ilyenkért sok szaktnáir/osztályfőnökit, idegen emberekkel annyira nem, haverok meg viccnek veszik :)
2010. ápr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ritkán szólok be, az egyik után viszont futnunk kellett. Az utcán sétáltunk a barátnőmmel, megláttunk két kövér, kopasz kigyúrt fazont. Az egyiknek egy iszonyú ronda kutya volt az ölében. Amikor elmentünk mellettük azt mondtam a barátnőmnek - Tiszta apja a kicsi! Na ezután sietősre vettük a sétát, mert megindult a "sértett" utánunk...
2010. ápr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Hát úgy jöttem össze a párommal, hogy neki elég nagy szája volt, nagy is az ember, kb sneki nem mondta neki hogy talán esetleg lehet hogy mégsincs igaza mindenben, én pedig igyekeztem letörni a szarvacskáit :) tetszett neki.

Ha cskaa nagypofát nézzük abból már több előnyöm is volt, beszólogatásból annyira nem. viszont barátkozni elég jól

lehet úgy szerintem. persze csak ha nem taplón szólogatsz be.

2010. ápr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%
Kifejezetten irritálnak a beszólós, bunkó,nagypofájú emberek.(...mennyire érdekes,hogy 10 ilyen emberből 9 nem tartozik az idén barnultak közé)
2010. ápr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
44%

Jah, nagyon az vagyok xD

Egyszer kémiatanárom tüsszentett egyet, erre megszólaltam, h: Pusztuljon el! xD

Meghallotta, és megköszönte a jókívánságokat! xD

2010. ápr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
14%

jah, előző vagyok, szólok az előttem szólónak:

Te meg szimplán egy köcsög vagy

2010. ápr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ilyen. És nem is bírom az ilyen buta embereket. A kutyás beszólónak meg üzenem, hogy nagy okosság kell ahhoz hogy egy ártatlan és áldozati helyzetben lévő állatra beszólj! Szerencsétlen áldozata annak hogy valaki nem tudja hogy kell tartani és ami neked vicces az neki lehet hogy életveszélyes mert olyan kövér. De persze ez már nem jut el az agyadig mert azt hiszed milyen menő vagy... Remélem legközelebb utolérnek és jól megkapod a magadét.
2010. ápr. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!