Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Beszólós típus vagy? Voltak...

Beszólós típus vagy? Voltak belőle vicces helyzetek? Volt olyan, h előnyöd lett a beszólásodból?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 21:52
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

22:37


Don't feed the trolls.

2010. ápr. 25. 07:42
 12/21 anonim ***** válasza:

Hát én nagyon is ilyen vagyok.:D

Elég sok "vicces" helyzet van belőle..

Pl engem nem nagyon szoktak b.szogatni, de barátaimat gyakran, na ilyenkor nagyon feltudom magam húzni, hogy engem nem mernek viszont őket igen és azért olyankor rendesen kilesznek osztva...(Y)

2010. ápr. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem vagyok beszólós, aki olyan, annak szerintem valami agybaja lehet, vagy csak egyszerűen nagyon primitív.
2010. ápr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én eléggé beszólogatós vagyok, vannak is belőle vicces szituk, és általában nem tudnak visszaszólni rá, de ezzel együtt sok barátom van, sztem a kettőnek nincs sok köze egymáshoz.
2010. ápr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

22:17 vagyok. Miért lennék köcsög? Tehetek én róla,hogy nap mint nap ezeket kell megtapasztalnom?

02:40-nek és 09:14-nek is teljes mértékben igazuk van... sajnálom,hogy mily kevés ilyen ember van a környezetemben.

2010. ápr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a 22:36 meg szimplán bunkó és tiszteletlen, úgyhogy ne vedd magadra, mert különböző az érték ítéletetek.
2010. ápr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
02.40-esnek üzenem: a fazon volt kövér nem a kutya!!! Tanulj meg olvasni!
2010. ápr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

22.12 nagyon nagy.Jót nevettem.

Én egyszer átmentem egy piros lámpán.Pont jött egy rendőr autó.Nem voltak nálam az irataim.Azt mondták,hogy akkor elmegyünk érte,beültettek hátra.

A hátsó űlésen ült egy nagyon jó csaj.Elindultunk én meg elkeztem udvarolni a lánynak.Ő meg nevetett és mondta,hogy ő is rendőr csak civilben van.Akkor az elől lévő rendőrök is elkeztek nevetni és mondták,hogy bajban van a srác erre itt csajozik.

A sztori vége,hogy hazavittek,nem kérték a papírjaim.A végén még vigyorogva odaszúrtam a lánynak-Telefonszám?-

2010. ápr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

néha beszólogatok, többiek imádják a beugatásaimat... egyszer föcitanárom közölte velünk, hogy a bioszosoknak is dolgozniuk kell az órán (bontva tanulunk föcit és bioszt, én épp bioszos voltam) és már tökre elterveztem, hogy rajzolgatni fogok, olvasni, firkálni a könyvembe, tökjól érezni magam... aztán úgy bedühödtem, hogy félhangosan ezt mondtam: hát kössz. viszont ezen még a tanár is röhögött xD

15/L

2010. máj. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

ja, előző vagyok... bnőm szokott úgy beszólogatni a tanároknak órán, hogy halkan mondja, de mindenki épp elkussol, mikor ő beszél xD

példák:

fizikatanárunk elektromos kísérletet művel, feláll tőle a haja, bnőm beugat: aztak_rva, persze akkor lett csönd :D

fizikatanárunk rajzórán helyettesített, valami ilyemsit olvasott fel: péterke macskája szerdán ennyit nyávog, satöbbi... bnőm megszólal: most mivan, mesét olvasunk? persze megint épp csönd volt, fizikatanár gyilkos tekintettel felnéz, és mondja: nem, réka, ez egy matekpélda

:'DD

2010. máj. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!