Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan védjem meg magam?

Hogyan védjem meg magam?

Figyelt kérdés
Vékony, átlagosan gyenge, 14 éves lány vagyok. Sokszor beszólnak nekem. (nem emiatt,hanem csupán hülyeségből) Ilyenkor nem nagyon tudok mit tenni ezért elengedem a fülem mellett. Keresgéltem a témában és sok helyen azt találtam,hogy ez jó megoldás,mert előbb-utóbb megunják és abbahagyják. De ez nem igaz!! 1 év alatt nem voltak képesek megunni, és ezután sem fogják. Mit tehetnék? Nem azt szeretném megtudni,hogy kinek tudnék szólni azért,hogy megvédjen engem, hanem azt,hogy én hogy tudnám megvédeni magam. köszönöm.
2010. ápr. 25. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Hagyd az ilyenekt a fenébe! Épp az a céljuk, hogy téged feligesítsenek! Látják, higy ideges vagy, aztán most röhögnek, hogy:"haha, végre fel tudtam b@szni az agyát!"

Még ezt a 2 hónapot kibírod az általánosban...

2010. ápr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gimiben is lesznek bunkó,beszólós emberek. Nem idegesítenek fel, csak tudni akarom ,hogy vághatnék vissza.
2010. máj. 1. 16:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Gimiben előről kezdheted, és teljesen másmilyen lesz mindenki. Ne mondd azt, hogy ott is lesznek, akik beszólnak, mielőtt ott lennél. Az emberek ott már érettebbek. Osztályon belül ritkább a beszólogatás, főleg az elején, mikor csak páran ismerik egymást. Nálunk úgy van, hogy ha valakit nem bírsz, attól még beszélgetsz vele, mert nem írod le attól, hogy te nem szereted. Szóval ez annyira osztályfüggő. :/

18/L

2010. máj. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy az ilyeneknek tényleg nem kell visszaszólni. Csak próbáld meglátni magadban azt, ami nem tetszik nekik. De csak azon változtass, ami mindenképpen hibának érzel magadban.
2010. máj. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal! DE ha már tényleg nagyon idegesít, akkor mondd neki(k), hogy: "Bocsi de nem vitatkozok hülye idiótákkal, mert még lesüllyedek az Ő szintjükre és ott legyőznek a rutinjukkal." Én ezt már elsütöttem pár embernek és köpni nyelni nem tudtak! ;)


De amúgy tényleg nem éri meg ilyenekkel foglalkozni.


F/18

2010. máj. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De igenis szólj a barátaidnak, pasidnak, apádnak vagy akinek tudsz férfi és erős. Te egy törékeny csaj lehetsz, neked nem az erőd nagy hanem legyen olyan aki megvéd...egy pasi pl. 20f
2010. máj. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!