Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan hogy egy ember...

Van olyan hogy egy ember született vesztes?

Figyelt kérdés
Én annak érzem magam, sajnos soha semmi nem sikerül, se párkapcsolat terén, se semmiben, de egyébként még munkám sincs már hónapok óta, pedig elég sok CV-t szétküldtem már :( 21/L

#önismeret #vesztesvagyok
2016. okt. 11. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Hat ezzel sajnos nem vagy egyedul. Reszvetem.
2016. okt. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy bármibe fogok az nem sikerül, pedig még 47 ezerért is elmennék dolgozni, most várom, hátha közmunka lesz legalább, szép kilátások huszonévesen :(
2016. okt. 11. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem jön össze semmi sem. Nekem már élni sincs kedvem. 21f
2016. okt. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hat en mar akkor elba*tam az eletemet amikor megszulettem. Sokszor azon toprengek, hogy mi a jo edes...szulettem ide a jo edes .....foldre ? Csak az a baj, hogy nem teszek ellene semmit...ha valamit elkezdek...szoval soha se lesz annak jo vege :(
2016. okt. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem! Nincs olyan ember, aki úgy születik! Max, aki azzá teszi magát! Munkád meg azért nincs, amiért még több százezer embernek az országban, mert irdatlan nagy munkanélküliség van!
2016. okt. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen :) De ha magadat annak hiszed, saját magadnak állítasz fel egy mércét.


Ajánlom ezt a filmet, bár nem csak ilyen témája van, de szerintem ez a vonal pont jól megtalálható benne :)


[link]

2016. okt. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nincs született vesztes! Értékeld Magadat!Bármilyen munkát vállalj el! Tanulj életed végéig!
2017. jan. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!