Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem emlékszem tegnap este egy...

Keresztes Tommy kérdése:

Nem emlékszem tegnap este egy pont után semmire. Miért van ez? 16/f

Figyelt kérdés

Egy teljesen normális este volt.A szüleim nem voltak otthon.Az utolsó kép ami beugrik az hogy kikapcsolom a TV-t.Addig mindenre emlékszem.Azután semmire , pedig még nem voltam álmos.TV nézés közben végig éber voltam.

Nem értem hogy mi történhetett mert a testvérem beszámolója alapján még beszélgettem este vele és teljesen rendben voltam.Ma reggel viszont amikor felkeltem.Semmi alkoholt nem ittam.

miért van ez?


2016. okt. 15. 14:32
 1/1 Celtix válasza:

Valoszinuleg nem tortent semmi. En pl. gyakran mentem haza egy idoben ugy a melobol, hoyg nem emlekeztem, merre jartam (tobb ut is vitt haza, mind kb. egyforma hosszu, szoval valtogattam, hoyg ne legyen tul unalmas)


Nem ertek igazan hozza, de ugy tippelem, emlekek csak abbol keletkeznek, ami elter a rutintol. Ha midnennap ugyanaz van, miutan kikapcsoldo a tevet, az agyad nem raktarozza el. De ez csak tipp.

2016. okt. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!