Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Palastfu teat lehet folyatosan...

Palastfu teat lehet folyatosan inni? Ha igen reggel este 1-1 csesze eleg, vagy pont hogy sok? Csak palastfu teast szeretnek inni egyenlore.

Figyelt kérdés
Babat szeretnenk bo fel eve , gondoltam rasegithetek... Rendszertelen a mens. 24-28 naponta jon meg...

2016. júl. 30. 06:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én ebben a hónapban kezdtem a teaivást, az ovuláció utáni naptól. Egyik nap 2 bögrével( kb 2 dl) iszok reggel és este. Másik nap(akkor dolgozok) csak egyet reggel. Sztem így nem sok és remélem a hatását is kifejti. Nekem a menzeszem pontos 28 napos. Én a beágyazódás elősegítését szeretném elérni a teával.
2016. júl. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiába kell felváltva inni a palásfű teát és a cickafark teát... palásfűtea a peteérést segíti a cickafark pedig beállítja a ciklusod. Volt hogy én is csak a palásfű teát ittam mert azt hittem elég. Tévedtem. Nagyon kitólta a menzim alig akart megjönni és doki mondta hogy hagyjam abba.. Rá néhány napra meg jött. Utána felváltva ittam a 2 teát normális ciklusom lett és 10. Hónapban sikerült a baba. 17+0 hkm
2016. júl. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom, de honnan tudjam meddig igyam? Nem tudom mikor fog megjonni napra pontosa... Valaki tud segiteni ?
2016. júl. 30. 13:34
 4/5 anonim ***** válasza:
A baratnom is csak palstfu teat ivott, amit a peteeres utan kell fogyasztani...napi 2 decit (1bogre), reggel, ehgyomorra, cukor nelkul, termeszetesen. Neki 3 honapra meghozta a hatasat, baba lett. Ekozben semmi eltolodast vagy menszesz kesest nem okozott nala. En is iszom, bar csak meg nemreg kezdtem el.... de szerintem lehet szamolgatni es erezni, hogy kb mikor jon meg...remelem tudtam segiteni!sok sikert!
2016. szept. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most lady ciklus teat iszom elso honap utan annyi az eszrevetelem hogy 26 napra jott meg meglatjuk 2 honap mulva ha mar beall 26 napra akkor atterek a palastfu-cickafark kombinaciora. Mi is babat szeretnenk masodikat...
2016. szept. 4. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!