Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nektek fiúknak bejön amikor...

Nektek fiúknak bejön amikor egy lány bulis meg hasonló? Kifejtem mindjárt hogy értem.

Figyelt kérdés

Nektek fiúknak bejön ha egy lány nem fogja vissza magát,szeret vadul élni és kevésbé lányos és bulis?

Mert én ilyen vagyok:vörös,mindig rapsapkat hordok viszonylag fiús vagyok és full bulis és viszonylag szleng.

Csak azért érdekel,hogy tudjam ilyen stílussal mennyi esélyem van a srácoknálxdd



2016. okt. 18. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Amíg tudja, hogy hol a határ (nem a piára értem) addig részemről oké, mert én is ilyen vagyok.
2016. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Apróhirdetés.
2016. okt. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlenül szeretik az ilyen stílusú lányokat! Nagyon nagy esélyed van náluk, a gond az, hogy ezzel a stílussal soha nem fogsz normális srácot kifogni! Bár tévedjek, és legyen szerencséd!
2016. okt. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hát ha a bulis nálad nem azt jelenti hogy suli után esetleg suli helyett a nyugatinál kannsáozol akkor annyira nem vagy elveszve, de amugy nem akarnék egy ilyen lányt barátnőnek aki mindig "bulizik" és a rappersapkás stílust se nagyon szeretem egy lányon, jobban szeretem a kiscicás nőies lányokat :) de ez csak az én álláspontom
2016. okt. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én nem nagyon szeretem ha egy lány bulis :/ elvégre (számomra/szerintem) ki szereti ha a barátnője folyton lejár bulizni meg inni stb... nekem jobban bejön a laza de nem pofát, vissza húzódó de nem reménytelen az emberi kapcsolatok illetően, aki szerint nem "szégyen" melegítőt hordani, és azt hordja ami jólesik neki és nem azt amit a többi kis pics*a, gondolok itt cica nadrág TÉLEN -10 fokban -.- meg egy kis feszülős poló ami épp hogy takar... én személy szerint megvetem az ilyen lányokat... de a kérdésre visszatérve szerintem van esélyed nagyon is ^^
2016. nov. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!