Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az amiben tehetséges vagyok?

Thirdeye69 kérdése:

Mi az amiben tehetséges vagyok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 18 éves vagyok, idén lesz az érettségim és foggalmam sincs, hogy mit szeretnék csinálni a jövőben. A jegyeim eléggé rosszak, de a tanulás érdekel. Érdekel az egyetem és a sok okosság amit ott mondanak nekem, viszont ezt a tanulmányi eredményem nem engedi (eddig még), hogy bármi féle egyetemre akarjak menni. Lehet, hogy nincs hozzá eszem? Az benne van a pakliban?

Rengetek dolog érdekel, legfőbbképp a filiozófia, spirituális cuccok, fizika, bölcsészettudomány,pszichologia, de ezekkel szereintem nem nagyon lehet pénzt keresni a mai világban. Probálok valami olyasmit keresni ami érdekel is, szeretem is, és jó is vagyok benne. Tudom nehéz eset vagyok ,de kérlek titeket, ha eszetekbe jut valami ami HASZNOS lehet számomra azt osszátok meg velem. Előre is köszi a válaszokat. :)



2016. okt. 26. 23:16
 1/3 TR75 ***** válasza:

Mondjuk a pszichológiában van kiaknázható lóvé bőven. De jónak is kell lenni benne.

Amúgy iskolai pszichológus? Vannak tesztek, amik segítenek a pályaválasztásban dönteni.

2016. okt. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%
Ahá, szóval így születnek a bölcsészek. Két krumpli és hat sajtburger lesz, köszi.
2016. okt. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is mindenképpen tanulj meg írni-olvasni.

Nagyon kevés helyre vennének fel a jelenlegi tudásoddal.

2016. okt. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!