Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokat sirtam, és a végén...

Sokat sirtam, és a végén valami rossz történt? (bővebben a leirásban)

Figyelt kérdés

Szóval. Kifakadtam. Nem birtam magamba tartani az érzéseimet. Egy átlagos 14 éves lány vagyok.

2 évvel ezelőtt,ugy döntöttem változtatni akarok. Nagyon sokat változtam azóta személy szerint,egy pár nappal ezelőttig csupa vidámság voltam,és nagyon jól éreztem magam a börömbe.(Nagyon sokat változtam külsőleg.)

Egy tanár összetévesztett egy osztálytársammal. Azt gondoltam hogy véletlen volt.

Azóta ez négy tanárral is megesett. Mind összetévesztettek.

A különbség az hogy az a lány két év alatt semmit sem változott,és ugyanolyan maradt.

Nem hasonlitunk szerintem. Nekem világoskék szemem van,neki barna. Nekem fekete hajam,neki szőke. A stilusunk is más.

Szóval a legutolsó alkalomkor beszoltam a tanárnak,hogy szinvak vagy mi,mert nekem fekete a hajam. Ja igen,de ugyanugy néztek ki,azt mondta.

Bennem egy teljes világ tört össze,volt önbizalmam és nem tudom elszállt.

Azóta 3 nap telt el.

A szemeim alatt karikák vannak,nem tudok aludni,hányásig sirtam,és remeg most is a kezem ahogy ezt irom,és pityergek.

Nem tudom mit tegyek,tudom zavaros a történet igy de..

Akire azt mondják hasonlitok pattanásos,meg egyszerüen nem szép,ő 15 éves.



#változás #sérülés #sírás #hányás #sürgös választ kérek.
2016. okt. 29. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
62%

Azt hittem lesz pár válasz, de úgy tűnik mások szerint is ez egy szóra sem érdemes tinihiszti.


A szépség relatív, és úgy tűnik neked az fáj annyira, hogy a te értékrendednek nem megfelelő emberhez hasonlított egy ember.


Hát erre nem lehet mit mondani, tényleg. Ne gondold hogy mindenki szeretni, tisztelni fog, vagy gyönyörűnek látni az életben, úgyhogy itt az ideje megtanulnod feldolgozni ezeket a traumákat, és egy kis empátiát tanulni, mert amikor te ki akarsz közösíteni valakit azzal hogy ő "csúnya", nehogy veled is ugyanezt megcsinálják mások.


Nincs tökéletes ember, mindenkinek megvannak a maga jó és rossz tulajdonságai, és te sem vagy jó attól hogy másokat kevesebbnek vagy magadat többnek tartod mert XY pattanásos, te meg nem.

2016. okt. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Ez egy nagyon hülye kérdés. Az elöző válaszoló gyönyőrűen kifejtette, hogy mi a baj. A te őt kiközösíted mert csúnya az oké, de ha már csak hasonlítanak téged hozzá egy világrobbantó tragédia?
2016. nov. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!