Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van mostanában ilyen...

Miért van mostanában ilyen rossz hangulatom? Mit csináljak hogy javuljon?

Figyelt kérdés

Azt hittem az őszi szünet boldogabban fog telni, nagyon rám fért már a pihenés. Az utolsó napokban a suliban elég morcos is voltam, a mindennapos hajnalban kelés és a sok ember az osztályban aki idegesít lefárasztott, így hiába voltak ott a barátaim nagyon vágytam az egyedüllétre a szünetben, hogy olvasgassak, filmezzek, egyszerűen csak pihenjek.

Viszont elég lehangoló ez a rossz idő,rengeteg a tanulnivaló és ezek miatt sokkal ritkábban mentem ki emiatt a lakásból, ami valahogy elvette a kedvemet, tegnap óta semmi életkedvem nincsen. Mindenben csak a rosszat meg a negatívat látom, és nagyon zavar mert azt hittem élvezni fogom a szünetet, de lassan rosszabb hangulagom van itthon mint amilyen az iskola utolsó hetén volt.

Mi a baj velem? Hogy legyek pozitívabb? Vagy egyszerűen csak az a baj hogy keveset voltam társaságban szombat óta? Még csak egyszer találkoztam a szünetben egy barátnőmmel, mert a barátnőim vagy elutaztak szünetre családdal, aki meg itthon van attól túl messzire lakok és ráadásul az idő is szörnyű bármilyen kiruccanáshoz:(

17/l



2016. nov. 3. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős érzés, ugyanez van nálam is és nem tudok semmit sem tenni ellene. Az ember alapvetően társas lény és igaz hogy néha jól elvonulni és a saját nyugalmamban lenni, de akár 1-2 nap egyedüllét is kiválthat hasonlót.
2016. nov. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Őszre kiürülnek az ember tartalékai. Ráadásul a borús idő is rányomja a bélyegét a hangulatra. Ha nincs elég napfény, a tobozmirigy sokkal több melatonint termel, ami a depi előszobája. Menj a szabadba és mozogj többet. A napfény mellett a mozgás a legjobb D vitamin forrás. Azt pedig "jólérzemmagam" vitaminnak is szokás emlegetni.
2016. nov. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én észrevettem magamon, hogy amikor borús az idő akkor sokkal rosszabb a hangulatom, nem tudtam hogy ezért :D Na így most már még kevésbé szeretem az őszt.
2016. nov. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!