Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj ha rajongok értük?

Baj ha rajongok értük?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az Operett színházat és vannak páran a tarsulatbol, akikért teljesen oda vagyok. Viszont a környezetemben nincs senki akivel lenne ilyen, szüleim meg csak mosolyognak rajtam.

16/L



2016. nov. 4. 08:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dehogy baj, teljesen normális. Van aki filmszínészekért vagy énekesekért van oda. Ha valaki nem megy át szélsőségekbe, akkor nincs ezzel probléma. Én valamiért a brit színészeket bírom nagyon. Örülj neki, hogy te elérhetőbb közelségben találtál hobbit, nekem Londonig kellett utaznom, hogy találkozhassak a kedvenc színészemmel.
2016. nov. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi :) Én sem találkoztam még velük úgy direkt, csak olyan volt hogy szembejöttek velem az utcán
2016. nov. 4. 09:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én találkoztam a kedvenc színészemmel, csak épp Londonig kellet utaznom, hogy beszélhessek vele. :D
2016. nov. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
bocsi, félreértettem.
2016. nov. 4. 23:13
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Órási rajongótáboruk van. A lapforum.lap.hu oldalon a legaktívabb a topicjuk. Nézd meg.
2016. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szia, üdv a clubban :D én ezt egyáltalán nem tartom bajnak, sőt, baromira örülök neki, mindig a barátaim is mondják, hogy irigyelnek, hogy 'bármikor' találkozhatok velük, nem kell átutaznom kontinenseket :D Ki a kedvenced? Vagy tudod mit, inkább írok privátban :D
2016. nov. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Szia!


Csatlakozom az előttem szólókhoz: Amíg nem vagy mániákus rajongó,addig szerintem semmi gond.

Én is rajongok onnan pár emberért (Janza Kata,Peller Anna,Fischl Mónika,Szinetár Dóra,Szendy Szilvi,Vágó lányok),az egyik rajongói oldalára még rap szövegeket is írtam kommentben.

2016. dec. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Utolsó, férfi vagy, ugye? :D (csak feltűnő hogy csak nőket soroltál fel :D)
2016. dec. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Így van! :) 24/F
2016. dec. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Dehogy baj!!! :D én is imádom az Operettszínházat és büszkén vállalom is a suliban :)

Mellesleg a színészek nagyon aranyosak és kedvesek :D már a társulat negyedével van közös képem vagy aláírásom :)

Jó hogy vagyunk még ilyenek :D

15/L

2017. jan. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!