Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg gáz ha fiú létemre...

Tényleg gáz ha fiú létemre nem rajongok a sportért és nem szeretek verekedni meg bántani másokat?

Figyelt kérdés
Az hogy nem rajongok a sportért nem azt jelenti hogy egész nap egy fotelbe döglök, mert itthon van súlyzógép meg olcsóbb fajta futógép amit rendszeresen használok így nem vagyok túlsúlyban plusz hetente két alkalommal járok úszásra ( csak hobbi szinten ). Viszont a focit, kosárlabdát, kézilabdát...stb nem szeretem. Tudom hogy nagyon égő de még focizni sem tudok fiú létemre. Csak bénázok aztán meg az osztálytársaim leszedik a fejem. Az úszáson kívül nem tudok olyan sportágat mondani amit szeretek. Sajnos emiatt a lányok körében sem vagyok túl népszerű mert ők csak a tuskó, kigyúrt focistákra buknak. És itt jön be a másik dolog hogy mivel ötös a magatartásom és sohase piszkálok, bántok másokat ezért én vagyok a "jó gyerek" akit mindenki piszkál. Ez így nekem nagyon rossz. Egyetlenegy jó barátom sincs. 1-2 lánnyal vagyok jóba csak mivel a fiúk elutasítóak velem amiatt mert nem rajongok a sportét és nem szoktam verekedni. Bennem van hiba hogy nem rajongok a sportért és nem szeretek verekedni és nekem is olyannak kéne lennem mint a mai legtöbb tinédzserfiúknak ( Persze egyáltalán nem akarok olyan lenni )?

2013. febr. 27. 19:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
15/F
2013. febr. 27. 19:58
 2/11 Kata 2000 ***** válasza:
65%

Jaj, bár senki sem verekedne!

Amúgy egyáltalán nem gáz a mi sulinkban.

És ha az a baj, hogy nem vagy kigyurt, akkor ne hobbi szinten ussz, hanem rendszeresen, mert akkor széles vállad lesz, és kigyurt felsőtested. :)

2013. febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azta, nálunk pont a kigyúrt focistákat fújjogja mindenki ...
2013. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 dani900 ***** válasza:
100%

Nem a sportért néznek le.

Én sem sportolok, lassabb vagyok alapból, sokáig ezért én is erre gondoltam, de rájöttem, hogy az a probléma, hogy nem volt kellő önbizalmam, és ameddig, te nem fogadod el saját magad, addig miért várod el, hogy más elfogadjon?

Ami nem megy és nem is akarod, azt minek erőlteted?

A problémák elől nem elbújni kell, hanem szembenézni velük, csak akkor oldódnak meg.

Nem szeretsz focizni? És mégis csinálod? Csak mert azt mondják, attól leszel fasza gyerek? Hagyod hogy rád erőltessenek dolgokat, amiket igazából nem is akarsz?

Akkor kinek teszel jót? Mert nem magadnak az biztos.

Merd kimondani a véleményed, mert csak akkor fognak tisztelni, és állj ki magadért.

Nem vagy olyan mint a többi? hát még szerencse! mi lenne a világgal, ha mindenki sportoló lenne?


Azt akartam írni, hogy sok szerencsét, de nem szerencse dolga:)

2013. febr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 kovpet ***** válasza:
100%

Ezt

"mert itthon van súlyzógép meg olcsóbb fajta futógép amit rendszeresen használok így nem vagyok túlsúlyban plusz hetente két alkalommal járok úszásra"

ezzel

"nem rajongok a sportért"

hogy egyezteted össze? :) Szerinted a fenti nem sport?

De. :)


Nekem a szerelmem a foci, de akinek nem, annak nem. Ez van, nem szeretheti mindenki ugyan azt. Akkor hogy fogyna el a spenót? :)

2013. febr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Gáz vagy! Pláne ilyen kérdésekkel. Össze ne fussunk mert jól meg foglak agyalni. -egy tuskó focista-
2013. febr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%

Elég gáz ha minden sportot utálsz.

És nem szeretsz verekedni?

Mert nem is tudsz?

Nézd én pl: 1 Szeretek verekedni .

2. Focit ,kosárlabdát, röplabdát (kiv. női v. strand) utálom.

Én a harcművészetekért vagyok oda és a kis foci-b*zikat halálra szívatom.

2013. febr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Ne hogy már azért ne fogadjanak maguk közé, mert nem szeretsz pár sportot és nem versz meg mindenkit. Nálunk is van egy srác gyökkettes lassúsággal, minden sportban sz.r és senkit nem bánt. Mégis bírjuk ôt. Szóval ennek más oka van, veled van valami baj amit nem tudsz/akarsz észrevenni. Vagy válogatott gyökerek közé csöopentél.

17F

2013. febr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
50%

benned van a hiba, hogyha azt hiszed , hogy azért bántanak , mert nem szereted a sportokat, meg nem bántasz másokat.

elöször is te a labda játekokat nem szereted , valoszínüleg a "remek" testnevelésóráknak köszönhetően . vanak még ugye a vizes sportok , harcművészetek stb. de ez mindegy.

valoszínüleg azért nem kedvelnek az oszt.társaid , mert nincsenek közös témáitok + még talán idegesíti is őket ez a "jó gyerek" jellemed . tapasztalatból mondom , hogy nagyon idegesítő tud lenni egy ilyen emberke . aki mindig mindent tud és a tanár meg agyba-főbe dicséri , miközben csak a tankönyv véleményét szajkozza . de az is lehet , hogy minden apró csipkelödést magadra veszel , meg nem veszed a poénokat se jól, ez is rohadt idegesítő tud lenni.

bocs a helyesírásért .

2013. márc. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
ahaa, ez gáz. Légy védő, ja és kezdj valamilyen csapat fanja lenni.
2013. márc. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!