Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most ez szerintetek konkrétan...

Most ez szerintetek konkrétan mi? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arról lenne szó, hogy képtelen vagyok eldönteni, pontosan milyen kötődés ez, milyen érzések is fűznek egy bizonyos emberhez. Eléggé össze vagyok zavarodva, ezért megpróbálom leírni, hogy hogyan viszonyulok hozzá, mit érzek, stb., hátha nektek lesz ötletetek, hogy ez pontosan milyen kötődés is.


Már egy jó ideje ismerem, nagyon szeretem a társaságát, és azt is, ahogy hozzám viszonyul. Mindig jó érzéssel tölt el, ha vele vagyok. Nagyon tetszenek a tulajdonságai, és a hibáit aranyosnak találom, illetve őt is önmagában iszonyatosan cukinak látom, imádom. És tisztelem is. Egy ideje már úgy érzem, hogy vonzódom hozzá fizikálisan is. Megbízom benne, és tudom, hogy ő is nagyon kedvel engem, mindig szeretne segíteni is, odafigyel rám - ami még jobban imponál. Néha olyan érzésem is van, hogy szívesen odabújnék hozzá, akár meg is csókolnám, máskor viszont abszolút nem tudnék elképzelni semmi ilyesmit. Érdekel(ne) vele kapcsolatosan minden, és ha beszél velem, érdeklődik irántam, ki tudnék ugrani a bőrömből. A párját iszonyatosan szerencsésnek gondolom, amiért vele lehet, irigylem is érte, DE nem vagyok rá féltékeny. És tény, hogy sokat gondolok rá minden nap, viszont nem érzem azt, hogy konkrétan hiányozna.

Tehát nem igazán tudom, hogy ez mi. Szerelemnek nem érzem, de nem vagyok biztos semmiben ennek kapcsán. Mit gondoltok, milyenfajta kötődés ez? Mi ez az érzés szerintetek?


Előre is köszönök minden ideillő, értelmes, segítőkész választ, a "trollkodást" és beszólogatásokat pedig mellőzzétek, légyszi!



2016. nov. 7. 17:00
 1/5 rubardo666 ***** válasza:

ez a link szerint meg magyarázza:

https://www.youtube.com/watch?v=TquuA-z0_38

2016. nov. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves #1, köszönöm szépen, de ezzel sajnos nem sokra mentem!
2016. nov. 7. 17:10
 3/5 A kérdező kommentje:
Valaki segítsen egy értelmes, normális válasszal, légyszi! Fontos lenne...
2016. nov. 7. 17:45
 4/5 anonim válasza:
Szia! Szerintem amit te érzel iránta az nem teljesen szerelem de valami hasonló. Inkább úgy mondanám hogy nagyon kötődsz hozzá, lelkileg és fizikailag is vonzódsz. Az hogy nem vagy féltékeny a barátnőjére ez azt mutatja (szerintem) , hogya legjobbat akarod neki és azt szeretnéd hogy boldog legyem de emellett egy kicsit irigy is vagy a barátnőjére mivel jelenleg övé a srác. Szerintem egy nagyon nagyon jó barátod akivel akár össze is jöhetne valami de ezt nem feltétlenül szeretnétek. Hat kb ennyi remelem tudtam vmi ertelmeset is mondani szamodra XDXD
2016. nov. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4: Köszönöm szépen a válaszod, nagyon jól átláttad a helyzetet! :) Teljesen igazad van, egyedül annyi, hogy "barátságnak" semmiképp nem mondható, mert Ő egy felettesem, akivel viszonylag közelebbi, jobb a kapcsolatom. És egyébként idősebb is nálam, 43 éves. Tehát én is azt mondanám, hogy ez olyan, mintha barátság lenne némi vonzalommal, ha nem ez lenne a helyzet. Így viszont sajnos nem tudom hová tenni az érzéseimet, mert barátságról közel sincs szó. Amúgy néha olyan, mintha ő is picit zavarban lenne, stb., de ez végül is teljesen lényegtelen.

Még egyszer nagyon köszönöm, segítettél a - végre értelmes - válasszal. :)

2016. nov. 9. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!