Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy olyan furcsa kerdessel...

Egy olyan furcsa kerdessel allnek elo hogy konkretan mit erez az ember amikor oromeben sir? Oromkonnynek szamit ha egy szep emlek eszunkbe jut es elszomorodunk es sirunk?

Figyelt kérdés
En nem tudok rola hogy valah at eltem volna ezt az erzest azer kerdezem csak akkor ha valami szep emlek eszembe jut.

2015. jún. 13. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, az nem számít örömkönnynek.

A meghatottságtól lehet örömünkben sírni, és baromi jó érzés.

Ha valami szép emlék eszedbe jut és attól sírsz, az lehet örömkönny, de ha eszedbe jut, elszomorodsz, és attól sírsz, akkor már nem örömödben sírsz, így nem számít annak véleményem szerint.

2015. jún. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ertem hat akkor en meg nem elhettem at ezt a csodalatos erzest lehet nem volt akkora oromom vagy maskepp vagyok osszerakva:):)
2015. jún. 14. 01:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Pl. egy esküvőn örömkönnyek vannak. Nem azért sírnak az emberek, mert szomorú, hanem mert szép és megható. Ez fura érzés, de nem lehet csak úgy leírni, hogy milyen.


De van olyan is, hogy valamiért nagyon sokat aggódtál és jóra fordul, akkor is elvileg örömödben sírsz, de szerintem csak leadod a feszültséget.

2015. jún. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!