Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik olyan, hogy máshogy...

Létezik olyan, hogy máshogy látom a testem mint a körülöttem lévő emberek? Úgy értem, hogy mindenki azt mondja, hogy vékony vagyok, de én egyáltalán nem így látom. Egyébként 168cm és 48kg vagyok.

Figyelt kérdés

2016. nov. 13. 19:38
 1/3 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok. Lemaradt, hogy 15 éves lány vagyok..
2016. nov. 13. 19:41
 2/3 anonim ***** válasza:

Létezik, a testképzavar pont ilyen.


[link]

2016. nov. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért látod magadat kövérnek, mert a rajtad lévő zsírt nézed. Márpedig attól, hogy vékony vagy, lehet, hogy ami rajtad van, az zsír. És te azt a zsírréteget is le akarod fogyni! A gond az, hogy ha azt is lefogyod, akkor már gyakorlatilag nem lesz rajtad semmi, csak csont és bőr! Ezért hát ahhoz, hogy jobb alakod legyen, izmosodnod kell, nem pedig fogynod! Felejtsd el a fogyást!! Izmosodj, ne fogyj! Akkor te magad is szépnek fogod látni magad, és sokkal jobban is fogod érezni magad!
2016. nov. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!