Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én egy 14 éves lány vagyok 65...

Én egy 14 éves lány vagyok 65 kg és 168-9 cm. Nagyon szeretnék lefogyni, mert körülöttem minden lány szép vékony, akár modellalkat, én meg olyan rosszul érzem magam így. Szerintetek ez nagyon sok? És, hogy tudnék lefogyni? Mit kell tennem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 16:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Irgumburgum, azt a modell-majmoló anorexiás kamaszdivatot!

Pont jó a súlyod!

2011. márc. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
14 évesen?
2011. márc. 25. 16:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hány évesen. A magasságodhoz jó a súlyod. Örülj neki, legalább lesz formás kebled, csípőd, és egyáltalán, nem piszkafa vagy, hanem női lény. Örülj neki, ne akard tönkretenni. Sportolj mellé, mert az csak javít a helyzeten, de a fogyókúrákat ívesen kerüld.
2011. márc. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Előző! Ehhez csak annyit tennék hozzá, hogy én is 168/67 voltam, és szinte semmi mellem nem volt, bezzeg hasam. :S Szóval nagyban függ a súlyeloszlástól is. Ha úgy ezek a paraméterei, hogy hasa alig, melle-segge van, úgy okés. Ha viszont mell alig, kidudorodó hassal - na, akkor nem árt leadni.


De ne modellalkat akarj lenni - én is az akartam, és most próbálok kimászni a koplalásból (megjegyzem, barommi nehéz)... Neked súlyban 56-58 kiló simán jó (én most vagyok 48-49 a 170-hez :S). Diétázhatsz, és sportolj is, de légy észnél!

2011. márc. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Futok rendszeresen:D 48 kg... Álom lenne :DD^^
2011. márc. 25. 17:07
 6/12 anonim ***** válasza:

Álom, de milyen hülye álom...


Mi szép egy sétáló deszkában? :)

2011. márc. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az,hogy lehet a méretére ruhákat kapni (normálisakat).nem kell mindig a 36-38 as gatyaméretet keresni^^:D
2011. márc. 25. 17:17
 8/12 anonim ***** válasza:

Áh..annyira megértelek:( Én 18 vagyok és tökre kiakasztó hogy az osztályunk is tele van olyanokkal akik szó szerint zabálnak és NEM HÍZNAK!!!!! Sőt, mondjak valami vicceset? Még mellük is van egyeseknek, nem is kevés.. attól hogy valaki vékony nem azt jelenti hogy nincs melle meg nem nőies.. persze van aki tényleg olyan mint egy deszka, hát az max a kifutón mutat jól.. talán nem véletlen hogy sok modell leszbikus, a férfiaknak ők már nem kellenek:D

De azért a deszkaság meg a vékonyság nem egyenlő egymással szerintem.

Ez már úristen, borzalom. Pedig Freját szeretem amúgy:D De ő már túl sovány.. [link]

Kérdező, azért gondolom nem őrá szeretnél hasonlítani.:D

De szóval ha megnyugtat szerintem még sokan járnak hasonló cipőben(:

Én már nagyban bennevagyok a diétában/életmódváltásban (lassan 4. hónapja) kilóban nem is mérem magam.. de 1-2 ruhaméretet lazán fogytam. Pedig azelőtt se hordtam túl nagy méreteket:D Felül simán 34-eset hordanék, de néha még a 36-os sem jó "sajna".. mivel 92 centi a mellbőségem:D

De csípőből és combból lement 5 centi amire nagyon büszke vagyok!^^

Szóval csak hajrá és okosan, semmi drasztikus dolog:) 14 évesen még sokat alakulhatsz:) Még simán nőhetsz:O

Én is ennyi idősen 160valamennyi centi voltam, most 173 körül vagyok:) (remélem már nem növök tovább.xD)

Ja igen és egyébként túlsúlyod nincsen ez igaz :) Az akkor lenne ha kb 69 kg vagy afelett lennél:) Báár, akkor se túlsúlyos, inkább csak husis. :)

2011. márc. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ^^ :)

Nekem a S-es póló és a 34-es nadrág a cél ^^ =)

2011. márc. 25. 17:34
 10/12 anonim ***** válasza:
A 34-es már deszka, a 36 az meg vékony. a 38 átlagos. ehhez mérd magad ;) egyébként ne tedd tönkre magad semmiféle fogyókúrával, mert ha abbahagyod, több jön fel, mint amennyit leadtál. inkább figyelj oda a kajálásra (semmi szemét kaja, cukor, liszt, tészta...), és sportolj. így nem kell koplalnod, meg "fogyóznod" egyszerűen csak egészségesen fogsz élni (később megköszöni a szervezeted), és természetesen fogyni, izmosodni, formálódni fogsz. és ne az osztálytársaid legyenek a cél, hanem h nőies tested legyen. lehet 14 évesen még a deszkaság a menő, de ha a deszka nem sportol, akkor úgy néz ki, mint egy tini kisfiú :S a fiúknak pedig szép, formás, nőies test kell, nem piszkafa. Ahogy a barátom mondja, inkább legyen rajta 5 kg arányosan, minthogy semmi alakja ne legyen :D
2011. márc. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!