Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan ismerhetem meg magamat?

Hogyan ismerhetem meg magamat?

Figyelt kérdés

2016. nov. 17. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondold végig a cselekedeteidet. Amiket csináltál otthon, a játszótéren, a kocsmában, a suliban, akárhol. Gondold végig, hogy mennyire voltál jó, mennyire voltál igazságos, egyáltalán mire hogy szoktál reagálni. És végül azt, hogy mindezt miért teszed úgy, ahogy.
2016. nov. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az ember elég összetett szerkezet, a lelkéről nem is beszélve. így aztán megismerni sem mindig olyan egyszerű önmagad. keress önismereti könyveket, csoportokat, sok féle módja van az önismeret fejlesztésének és sosem lehet befejezni, hiszen folyamatosan változol te is. szóval önmagad megismerése sem érhet soha véget...
2016. nov. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem csak a tesztek, gyakorlatok és hasonló önismereti feladatok segíthetnek önmagad megismerésében, hanem a legkülönfélébb helyzetek segíthetnek hozzá. például a sport, edzés, munka, komoly erőfeszítések, nagy kirándulások, külföldi utak, mind hozzájárulhatnak magad megismeréséhez. nagyon sokan azért vágnak bele nagy utazásokba, mint az El Camino, mert önmagukat keresik az utazásban és a kihívásokban. egyébként az olvasás is sokban hozzájárulhat...
2016. nov. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 HKO123 válasza:
Nekem bevált hogy atgondoltam mit hogyan csinálok és mire hogy reagálok,utána kívülről megnéztem magam mit gondolnék ha ezt csinálná egy ember.Ezt nevezném reális önkép alkotásnak. Belülről pedig... Nehéz és összetett. Minden embernél másként van. Elfog jönni a te időd. Nem lehet parancsra ezt megtenni. Sok sikert és élvezetet benne!
2016. nov. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Isten által, hiszen Ő teremtett. Ehhez megtérés és újjászületés szükséges. Ha érdekel ez mit jelent, akkor majd reagálj.
2016. nov. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!