Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem érzem jól magamat a...

Nem érzem jól magamat a bőrömben! Hogyan tudnám megemberelni magamat? Hogyan lehetnék boldog ember?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve kerültem el otthonról albérletbe. Párommal költöztem össze, akivel 3 éve vagyunk együtt. 2 éve érettségiztem , de nem sikerült annyira jól,hogy egyetemre bekerüljek,így tavaly is és idén is újrapróbálkoztam ,hátha sikerül, de nem ! Most dolgozok ,de ez sem "elégít" ki. Tudom azt,hogy több van benne, mintsem egy eladó legyek, mert ha így lenne jól érezném magamat az áruházban ,ahol dolgozom. Szeretnék egyetemre járni, jó egzisztenciára szert tenni,de mikor nekiülök tanulni nem megy !! órákig nézek ki az ablakon ,de a könyvre alig-alig tekintek. Néha elkapom a fonalat,de többször van ,hogy csak nézem. Sokszor sírógörcs fog el, hogy szüleim sem lehetnek rám így büszkék, pedig ők hisznek bennem. Nagyon bánt ez ! :(

Most egyedül vagyok az albérletbe, mert a párom 4 napra hazament, de tegnap és ma is sírtam magam miatt ... amilyen vagyok.

Segítsetek légyszíves !

Előre is hálás vagyok !

20L


2016. jún. 4. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a könyvből tanulás nem megy próbáld máshogy. Tanulj nyelveket, mert azt lehet hallás alapján is. Ha van lehetőséged menj ki pár hétre külföldre, hogy ott is gyakorolhasd. Ez azért is jó, mert az utazás leköti a figyelmed. Nekem is valami hasonló tervem van.
2016. jún. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy boldog a pároddal?

Mivel szeretnél foglalkozni?

Biztos tovább akarsz tanulni?

2016. jún. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzetedet. Én diplomás vagyok, 2 idegen nyelvet beszélek, de sajnos nem kapok olyan munkát, amilyet szeretnék csinálni. 26 évesen még mindig csak egy kézilány vagyok, pedig tudom, hogy ennél jóval többre tudnám vinni. Folyton azt hallom, hogy próbálkozni kell, majd csak lesz valami. Próbálkozok is. Csak ugye az idő meg közben telik, és ha majd 35-40 évesen még mindig csak mosogatásban és vécépucolásban lesz tapasztalatom, akkor valószínűleg így is maradok életem végéig.
2016. jún. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nos az első válaszolónak : igen mondjuk ez a külföld nem is jutott eszembe ,pedig a család egyik tagja kint él akár ki is megetnék ,de a párom miatt talán még sem ,habár vannak külföldi terveim pár évre ,de ezt majd szakma szerzès után gondoltam.

Második válaszolónak : igen ezeket a kérdéseket nap ,mint nap felteszem magamnak . Kivétel h boldog vagyok-e a párommal ,mert vele minden rendben van . Sajnos saját magammal van a legnagyobb baj .

Harmadik válaszolónak : igen ,ahol dolgozom itt is van egy biológus leányzó ès ő sem tud a végzettségével elhelyezkedni ... Nagyon nehez akkor is ha kezded ,de akkor is ha már birtokolsz végzettséget /szakmát.

Kellene valaki ,aki elárulja a gondtalan élet receptjét .

Köszönöm a válaszokat nektek ! :)

2016. jún. 5. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!