Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az összes ismerősöm követését...

Az összes ismerősöm követését letiltottam Facebookon, helyette oldalak, csoportok bejegyzéseit nézegetem amik érdekelnek, ez gáz?

Figyelt kérdés

2016. nov. 17. 21:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
Egyáltalán nem! Sőt, én is ezen gondolkoztam, hogy így teszek! Csak arra gondoltam simán törlöm az összes ismerőst, leszámítva azt a pár embert, akivel tényleg tartom a kapcsolatot.
2016. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
szivárványok | unikornisok | virágok *letojjuk* virágok | unikornisok | szivárványok
2016. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Kit érdekel?
2016. nov. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem bántásból, de kit érdekel szerinted, hogy miket nézegetsz? :D
2016. nov. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Ezt olvastam:

Népszerűnek lenni a FACEBOOKON olyan, mint a menők asztalánál ülni egy elmegyógyintézetben!


(HUMOR DÓZIS ÉS IDÉZETEK)

Gondolkodj el rajta....)

2016. nov. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz,én is szinte csak csoportokat nézek! Untam már a sok csöpögős,nyálas posztokat!
2016. nov. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Diavolino44 ***** válasza:
Ez a #6os kegyetlen nagy volt. :)
2016. nov. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En ugyan ezt csinaltam mint a kerdezo. Mar kb 3 eve igy van.
2016. nov. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Krisz85 ***** válasza:

Egyáltalán nem, nekem az összes rokonom, ismerősöm /még a saját testvérem is, akit nagyon szeretek/ követése le van tiltva az üzenőfalon. Közléskényszeres és ettől valamit váró, senki vagyok, de a facebook majd valakivé tesz- ismerőseimre miért lennék kiváncsi?! Miért pocsékoljam és fecséreljem el az időmet és az energiámat, hogy őket napi szinten olvasom és követem, politikai, vallási és stb véleményükre, amikor nem vagyok kíváncsi rájuk?

Ezért nem hallgatok rádiót, és nézek tv-t sem, mert Én döntök arról, hogy mit hallgatok, ne más stílusa és ízlése formáljon engem. Imádok társaságban lenni, és imádom az embereket, segíteni és meghallgatni őket, de ilyen platformon hadd legyen jogom eldönteni mi által fertőződik, vagy éppen nem fertőződik az elmém.

2016. nov. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!