Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után nem sokkal gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után nem sokkal gáz lenne, ha újra bejelölném/ írnék neki? ( korábban ugyanis letiltottam, és így nem az ismerősöm) l-17

Figyelt kérdés
Ő szakított, de nincs neki más, csak jobb szeretne most egyedül lenni, tanul, dolgozik, stb..
2015. márc. 15. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy letiltottad meg törölted.
2015. márc. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ciki
2015. márc. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem az nem gáz, ha letiltottam (és ezáltal töröltem is), mert így nem nézem állandóan, hogy mikor elérhető, mit csinál, kivel van együtt stb. Inkább meggondolatlan voltam. Írni már tudnék neki, de biztos észrevenné, hogy töröltem.
2015. márc. 15. 18:11
 4/5 anonim ***** válasza:
de gáz vagy, hiába magyarázol!
2015. márc. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok. :)
2015. márc. 15. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!