Megbolondultam?

Figyelt kérdés
Mostanában nem vagyok valami jól,rémálmaim vannak és állandóan elkezdek minden apróságon sírni ,remegni. A barátom is észrevette hogy már a vicceket sem értem,és hogy nagyon más vagyok meg szerinte teljesen kifordultam önmagamból. Próbálom magam összeszedni de csak egyre rosszabb.Eddig amikor vele voltam megnyugodtam,és ezek a rossz dolgaim elmúltak,de most egyre erősebbek. Éjszaka is mindig ugyan abban az időpontban kelek fel mindig 3 kor. Nem értem mi lehet ez,valamikor feslem fogom már hogy mit mondanak nekem. Mi lehet ez? valaki volt már így???
2016. nov. 20. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Hajnali 1-től 3-ig a test méregtelenítő, valamint megújító folyamatai zajlanak. A májad friss vért pumpál a szervezetbe, és megszabadul a toxinoktól, amik rossz folyamatokat indíthatnának el. Sajnos nem jelent jót, ha ebben az időpontban rendszeresen felébredsz: rengeteg düh, frusztráció és más negatív érzés van benned. Tulajdonképpen a tested kelt fel téged, mert lehet, hogy te eddig nem vetted észre, mennyi minden mérgezi az életedet.
2016. nov. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet. Óvodás korom óta nem tudok beilleszkedni. Mindig egyedül voltam,és amikor végre elhittem vannak barátaim és van aki szeret mind lelépett..
2016. nov. 21. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!