Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti nem szoktatok néha arra...

Ti nem szoktatok néha arra gondolni, amikor valami betegség miatt haldokló vagy éhező, szenvedő kisgyereket láttok, hogy bárcsak odaadhatnátok az életeteket neki, mert ti képtelenek vagytok azt élni?

Figyelt kérdés
2016. nov. 28. 23:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem éreztek magatok iránt gyűlöletet, amiért nektek megadatott, mégse tudjátok kihasználni, megbecsülni, mert a rengeteg lelki seb rabságban tartja az elméteket és képtelenek vagytok változtatni?
2016. nov. 28. 23:23
 2/12 anonim válasza:
Túl jószívűnek kellene lennie ahhoz, hogy ilyesmit érezzek, de nem vagyok az, szóval nem is érzek ilyet. Olyan iránt akit mondjuk ismerek/kedvelek viszont éreztem hasonlót.
2016. nov. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem, mert nem vagyok vergődő lúzer.
2016. nov. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
36%
Nem, lol.
2016. nov. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szép gondolat... Lenne... De mivel lehetetlen, ezért jobban jársz, ha rendbe teszed a saját életedet - akár szaksegítséggel. Mert sokaknak sikerült már (nekem is), neked miért ne menne? Ez ugyanis kivitelezhető, ellentétben a te elképzeléseiddel.
2016. nov. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Messze nem érzem úgy hogy ne tudnám kihasználni a lehetőségeimet és ne tudnék változni ha kell és ha akarok. Van jövőképem vannak terveim vannak lehetőségeim. Egy idegen kedvéért nem adnám mindezt föl.
2016. nov. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem, mindenkinek megvan a karmája.
2016. nov. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Gondolod majd felàldoznám az èletem egy idegenért? :D
2016. nov. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ja, van így.. Aztán alszok rá egyet, és rájövök,h ku r vá ra nem adnám neki oda..
2016. nov. 29. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ez valami nagyon elb*szott csajozós szöveg akar lenni?
2016. nov. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!