Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyit költötök havonta?

Mennyit költötök havonta?

Figyelt kérdés

2016. dec. 15. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
~4-5e eurot.
2016. dec. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Már mint mire?
2016. dec. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

lakás 70

rezsi most 50

kaja 30

net, telefon 10

utazás 10 (ha lehet, mindenhová bringával)

egyebek 20

diákhitel 30

félretett pénz 20,

Pont nullára jövök ki hónap végére.

De ez komoly spórolás eredménye. Figyelek pl arra, h csak a céges étkezőben főzzek, minél rövidebb ideig zuhanyzom, és kb 15-17 fok van a lakásban.

2016. dec. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Mi elég sokat, de sokat is keresek.

Lakásom saját tulajdon lett, nincs hitel rajta( ez azért 6 év kemény munka volt szó szerint szabadság nélkül, azt is pénzben kértem, mert a régi munkahelyemen lehetett). 3 autóm van és még az egyiken februárig van még hitel, de már csak 2 csekk van hátra. Nálunk nappal 25 fok van a lakásban, de mivel nagyon jól szigetelt, ezért a fűtés megvan 6-7000Ft-ból, igaz a lakásunk csak 42 nm,de kettőnknek elég bőven. Most Ausztriában van bejelentett munkahelyem végre, ahol jár 13.ik és 14.ik havi fizu is. Nyaralásra elköltünk kb 6-700.000Ft-ot, karácsonyra is ami tetszik. Tesómák most vágtak disznót, és vettem nekik egy nagy kombi hűtőt ajándékba és nem kellett költségvetést készítenem, hogy belefér e. A kinti fizetésből itthon elég gazdagon lehet élni, és kint meg is becsülik a munkámat! Azért havi szinten elköltöttünk kb. 250.000Ft-ot, és mellette rakunk félre is bőven. De mostmár nem költünk ennyit, mert már nincs mire. Minden hónapban nem veszel új gépeket, meg autót, meg ruhát. Mostmár nagyjából megvan mindenünk, így havi szinten kb 450-500.000Ft-ot félre is rakunk. De eljárunk mellette étterembe, moziba, wellnesbe, megyünk bulizni is, és sehol nem nézem az árakat, ami tetszik megvesszük. De ez nem rég óta van így. Előtte dolgoztam havi 260-300 órákat, és nem tudtunk félrerakni, mert sok hitelünk volt.

2016. dec. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Előző vagyok. Erlnézést kérek de van benne helyesírási hiba, de tableten írtam, és nem olvastam vissza, mielőtt rányomtam az elküldésre. Még egyszer elnézést érte.
2016. dec. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Kedves 4-es, nem a kerdezo vagyok, de koszonom valaszod!

Megkerdezhetem, hogy milyen vegzetseggel dolgozol?

2016. dec. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Koli: havi 12000

Utazás: havi max 4000+3500 (bkk bérlet)

Kaja: heti 5000: 20000

Egyéb: 5000


~45000, otthonról 20000-t tudnak adni, ösztöndíjam 15000 körüli szokott lenni.


El szoktam járni dolgozni, amennyire belefér az időmbe, de műszaki egyetemre járok, nincs sok időm erre.

A kajából és a hazautazásból szoktam lefaragni.

2016. dec. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

DeadlyMuffin420

Igen megkérdezheted. A végzettségem szerint 2 szakmám van. Hentes, és informatikai műszerész. Tudom nagyon összevág a kettő :). De szakácsként dolgozom Bécsben, pedig az nem szakmám, csak jó érzékem van a főzéshez. Vannak szakácsok(igaz fiatalok)akiknek én segítek a főzésben, mert hiába van meg a végzettségük, nem úgy megy a főzés ahogy kellene egy olyan konyhán, ahol napi 6-7.000 eurót csinál 2 szakács, és egy mosogató kislány.

2017. jan. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!