Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Mostanába olyan hülye érzések jönnek rám,nincs kedvem semmihez csak azon agyalom hogy hogy tudnék kiszabadulni ebből a városból ahol élek,nem azt mondom hogy nem jó,csak unalmas és egyhangú.Mostanság azon jár az agyam hogy el kellene tűnni úgy hogy senkinek se szólok mondjuk egy évre és világotlátni.Jövőre megyek gimibe egy másik városba,de valahogy ez se nyugtat meg és tudom hogy nincs arra lehetőségem hogy ezt megtegyem,de nem tudok kibékülni azzal az érzéssel hogy iskola-munka-család és ennyi,én élni akarok nem egy egyhangú életet élni.Szerintetek mi van velem vagy hogy küzdjem le ezt az érzést? esetleg nektek is volt már ilyen?

15/L



2016. dec. 16. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd rá a szüleidet, hogy hétvégente vagy iskolai szünetekben menjetek el programokra és/vagy helyekre, és akkor talán színesebb lesz az életed.
2016. dec. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy őket nem lehet.Kitaláltam hogy összeteszem a spórolt pénzem és valahová elutazom anyummal vagy valamelyik barátommal,de hallani se akkarnak róla,csak nevetnek.Még sose voltam kb. sehol ezta várost kivéve pedig elég sok pénzünk van.Én már ettől eléggé kivagyok készülve :/
2016. dec. 18. 14:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor szépen várd meg, amíg a suliban lesz valami osztálykirándulás vagy valami, vagy a gimiben tuti elmentek valami programra.
2016. dec. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!