Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom eldonteni jelentkezz...

Nem tudom eldonteni jelentkezzek-e?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Érdekel egy külföldre szóló osztondijlehetoseg amire nem udom eldonteni higy jelentkezzek-e. Már régóta olvasgatok róla és nagyon tetszik az egész, szívesen járnék külföldön iskolába, de folyton vaccilalok, hogy vegulis jelentkezzel-e vagy sem... Nem tudom elkepzelni messze az otthonomtol magamat, habár nagyon önálló vagyok. Nem feltétlen a család miatt, inkább a megszokott környezet miatt. De tudom, higy sokat segítene álmaim elérésében az ösztöndíj de mégis félek tőle. Szerintetek belevagjak?



2016. dec. 26. 14:59
 1/1 anonim válasza:

Mielőtt döntesz mindenképp kérd ki a családod, közeli ismerőseid véleményét. Ők ismernek téged a legjobban és azt fogják javasolni, ami szerintük neked a legjobb.

Az teljesen természetes, hogy kicsit félsz egy ekkora változástól. Meg kell tanulni legyőzni ezt a fajta bizonytalanságot, ahhoz hogy merj új élményeket szerezni.

Én azt mondom, hogy ha tényleg komolyan érdekel, akkor vágj bele. A lehetőségek azért vannak, hogy éljünk velük.

Ajánlom megnézésre Az igenember (Yes Man) című filmet, talán az is segít a döntésben. :)

2016. dec. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!