Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Semmit nem merek csinálni,...

Semmit nem merek csinálni, mások véleménye miatt. Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
Szörnyű gátlásaim vannak. Egy csomó minden van, amit szeretnék csinálni, de nem lehet, mert mindenki egy nyúlbélának ismer és ha kiderülnének ezek a dolgok, akkor félek, hogy olyan szinten meglepődnének, hogy égne a pofám. Zenélnék, vlogolnék, meg rajzolnék is, utóbbit csinálom, de pl. nem merek embereket, vagy nagyon valószerű dolgokat rajzolni. Főleg a családom véleménye miatt vagyok ideges. A fősulin bezzeg mindenkinek elmondtam mindent. Ők próbálnak bátorítani, de az, hogy hegyibeszédeket tartanak majdéntudomatutit módra, nem segít. Hogyan jöjjek ki a csigaházamból? Nem akarok lemaradni mindenről. Tudom hogy zavarosan fogalmazok, de ha csak gúnyolódna valaki, inkább ne válaszoljon! 19L
2016. dec. 28. 20:09
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem nem kell foglalkozni a többi ember vèlemènyèvel. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy mindenkinek a vèlemènyèt vedd semmibe, hanem azt, hogy próbáld kiszűrni az èpítő jellegű negatív kritikákat a kevèsbè jóindulatúak közül. Mondogasd magadban, hogy sikerülni fog, ne gondolj a következmènyekre. Higgy magadban, èld ki a kreativitásodat, hiszen mèg fiatal vagy. Alkoss.
2016. dec. 29. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Át tudom érezni a helyzetedet. Én is sokat rajzoltam csak fekete tollal, amikor közöltem másokkal hogy ezt szeretném csinálni nem díjazták mert egy srác ilyet ne csináljon.

17 éves koromban elkattant az agyam és elkeztem gitározni, azóta már 3 év eltelt de egy negatív kritikát sem kaptam.

És tudod mit nem bántam meg.

Ezzel azt akarom mondani hogy neked is van valami ami hozzád illik tudom most ez elég furán hangzik de tény.

Tehát ha valamit szívből teszel akkor azt nem tudják majd kritizálni, ha van egy komoly álmod akkor azt ne add fel.

Jó művészkedést!

2017. jan. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Semmit nem merek csinálni, mások véleménye miatt. Mit tehetek ez ellen?"


Ne kérdezd meg őket!

2017. jan. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!