Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem elégszek meg magammal?

Miért nem elégszek meg magammal?

Figyelt kérdés
Amikor elmegyek valahová bulizni, vagy akár egy ballagásra, mindig úgy érzem, hogy szépen megcsináltam a hajam és csinos vagyok. De amikor visszanézem a képeket, elszörnyülködök, hogy borzalmasan áll a hajam, nem áll jól a ruha. És mit csináljak, ha a legjelentéktelenebbnek érzem magam akkor társaságban?:'( 16/L
2010. máj. 3. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor jön be h legyen egy kis EGO-d sztem próbálj meg magadról képeket csi és hitesd el h igen is csincsaj vagy! nyugi én is így vagyok h pl:egy társaságban én vok a legcsúnyább de ha csizek képeket akkor olyan jól nézek ki és megnözz egy egom de nem azt mondom legyen egod hanem az h legyen több önbizalmad hitesd el magaddal h jól nézel ki am nekem is vannak még ilyen értéseim...

na by

2010. máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem a képcsinálástól elmegy a kedvem. Pedig mindenki mondja, hogy csinos vagyok, mert fehér a bőröm,kék a szemem,göndör a hajam és nagyok a melleim is.Csak egy kicsit duci is vagyok.. De valahogy olyan esetlen az összhatás vagy nem is tudom:( Köszönöm a válaszodat:)
2010. máj. 3. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:
én utálom magam és sajnos bárki bármit mondhat a véleményem úgysem változik,rondának látom magam:((
2010. máj. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nem rondának, csak olyan szétcsúszottnak. Pedig a barátom is az egekbe dicsér, de nem tudom..:(
2010. máj. 3. 20:46
 5/7 haggyámán ***** válasza:
47%
Bocsi, de én nem tudlak sajnálni. Ennyien mondjuk és nem hiszed el? Csak arra vágysz, hogy dicsérjenek, hogy ilyen meg olyan szép vagy. Sajnáltatás az megy. Ezt egész életedben nem tudod majd folytatni, a felnőtt világ sokkal zordabb, nem lesz elég a bambiszemek. Át fognak rajtad gázolni, ha nem állsz a lábadra.
2010. máj. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az élet más terén semmi problémám nincsen, egyedül ebben szeretnék segítséget kérni. Nem azt várom el, hogy agyondicsérjenek, csupán tippeket szeretnék kérni, hogyan fogadjam el magam mindig. Ha sajnáltatnám magam, nem itt kérnék tanácsokat NÉV NÉLKÜL, hanem mondjuk kérném h keresettek rám iwiwen név alapján vagy "küldök képet, mondjad meg milyen vagyok". De nem ezt teszem.
2010. máj. 3. 21:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Szokott ez igy lenni. Egyszer nálam is igy volt. Kivoltam profiul sminkelve, szép ruha volt rajtam, a hajam jól állt és a képek valahogy mégis az igazat sugallták. És az igaz az volt, hogy elég unottan ültem végig azt a bulit és ez látszott rajtam.


Tehát minden a hangulattól, a kisugárzástól függ. És ez igaz a képekre is. Lehetsz bármennyire csinos, ha nem érzed jól magad amikor a képet csinálják akkor az megmarad. Erről azt hiszem 1x csináltak is egy kutatást külföldön és bebizonyitották, hogy a képeken nagyon számit a személy akkori hangulata és még egy pár tényező, ugyanis nem véletlenül van, hogy sokszor azt mondjuk " húú, de jó lett ez a képed " meg " ez a kép nem sikerült nagyon jól "

2010. máj. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!