Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez miért van? Bajnak számít?...

Ez miért van? Bajnak számít? Rockot hallgatok, minden ágazatában, és teljesen meg őrülök értük, viszont tetszenek a magassarkúak, a szép ruhák. Tovább lent

Figyelt kérdés

Hollywood Undead, Deftones, Limp blizkit, Depresszió, Bullet for my valentine, Road, Within temptation, linkin park, Papa roach,sick puppies, marilyn manson meg még ezer és egy. viszont szeretek csinos lenni, nem vagyok az acélbetétes híve,

de persze hangulattól is függ hogy öltözködöm.

Ez vajon mért van? rocker is vagyok, imádom a gitárt,a dobot. Azt szeretném hogy ezt lássák az utcán is, viszont hogy érjem el ezt bakkancsokkal kivéve?


2011. ápr. 10. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne gondolj ugy a rockra mint ami kizarja h csinosan oltozkodj.

Ott a glam-rock pl.


Attol h szereted a zuzosabb utemeket nem kell feketebe jarnod es bakancsban.


Vegy fel fekete magassarkut egy szuk farival ra egy szogecses ovet egy kivagottabb topot karkotonek is ilyen boros dolgok es ugyanugy lehetsz csinirocker csajszi.


Attol h egy bizonyos stilusu zenet hallgatsz nem kell az oltozkodesednek is olyannak lennie ez skatulyazas. Ha tetszik a magassarku vedd fel.


A lenyeg h izlesesen keverd s dolgokat es ne ossze-vissza!

2011. ápr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szia! :)

köszönöm válaszodat, igazad van,megfogadom.

2011. ápr. 10. 17:46
 3/4 böiler ***** válasza:
53%

Ez baromság. Ez nem baj, hiába énekli Lukács, hogy baj van, nincsen. A lényeg, hogy menjél koncertekre, pogózzál, és sokasodj, mert fogyóban a magyar.


17/F

2011. ápr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mért akarod hogy lássák mások? Én is rockot, metalt hallgatok mégse úgy öltözködöm (najó azért néha felveszek bandás pólókat de én fiú vagyok :)
2011. ápr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!