Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem nem találom a...

Úgy érzem nem találom a helyem a világban, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A helyzetemről röviden: eddig minden jól alakul az életben, fiatal korom ellenére nagyon jó dolgom van. Van egy nagyon jól fizető állásom, egy saját autóm, egy szerető családom, egy segítőkész, jófej bátyám, van hol laknunk, van mit enni, nem kell nélkülözni, semmiből nincs hiány. Tényleg itthon minden rendben, nincsenek konfliktusok, jól kijövök a családommal. Van egy barátnőm is de a helyzet most eléggé komplikált.

Legtöbb szabadidőm hétvégén van, mert egész héten dolgozok, van hogy 12 óránál is többet. Fizikai munkát végzek, ennek ellenére lefekvés előtt mindig edzek, még ha fáradt is vagyok. Szabadidőmben általában a hobbimmal foglalkozok, vagy a barátnőmmel, vagy csak teletankolom a kocsit és vezetek céltalanul a semmibe több száz kilométert, zenét hallgatva. Ekkor úgy érzem megszűnik minden és csak én vagyok meg az út. Nagyon jó érzés. Eltereli a gondolatokat, akár csak az edzés.

Minden reggel hálásan és mosolyogva kelek fel, tudom, hogy minden nap történik valami apróság amiért megérte felkelni, és nem úgy állok a naphoz, mint régebben. Régen undorral keltem, nem vettem észre a szépet magam körül, nem tudtam értékelni semmit sem. Képzelhetitek milyen kedvem volt egész nap.

Egyszerűen úgy érzem, hogy valami hiányzik az életemből. Eléggé zárkózott személyiség vagyok, a barátnőmnek sokat köszönhetek mert ő segített ezt leküzdeni, és napról napra egyre nyitottabbá váltam.

Mégis azt érzem, hogy nem találom a helyemet. Nem tudom megfogalmazni mi a probléma, hiába írom ki magamból a gondolatokat, és próbálom megismerni magam, egyszerűen nem megy.

Célokat kitűztem magam elé, és minden nap teszek is értük. A pénzemet nem szórom el hülyeségekre, jövőre szeretnék egy újabb autót, erre spórolok. De ott van a kérdés, mi lesz akkor ha megszerzem? Akkor is ugyanezt fogom érezni ha elértem ezt a pénzért megvehető célt. Akkor mégis mivan?

Lehet, hogy túl sokat agyalok dolgokon. Néha sikerül kizárnom ezeket a gondolatokat tudatosan, de van amikor nem megy és bánt egy-két gondolat, és nem tudom mi az. Ilyenkor úgy érzem, hogy nem találom a helyemet itt.

20/F

Mit gondoltok ti erről?


2017. jan. 8. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Későre jár
2017. jan. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!