Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoltok, mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mai világban mikor nem korai már egy eljegyzés?

Figyelt kérdés
Ismerek olyat, aki fél év után, olyat, aki egy év után, olyat, aki három év után se, és olyat is, aki 7 év után.

2016. júl. 18. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
1-1,5 év pont jó
2016. júl. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Költőnő? ***** válasza:
Ezt elsősorban inkább a kapcsolat milyensége határozza meg, semmint az időtartama. Ha vkik x évig csak "járogatnak", ott tök feleslegesnek gondolom. Nincs erre amúgy egyetemes szabály évek múltán sem. Egyszerűen talán úgy tudom megfogalmazni, hogy amikor a felek és természetesen a kapcsolat maga együttesen megérnek rá.
2016. júl. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez két ember privát ügye, hogy mikor döntenek így. A kapcsolat hosszát nem befolyásolja, hogy meddig vártak a gyűrűvásárlással. Én pl. azon se lennék meglepődve, ha sosem házasodnék össze a párommal, meg lejegyzés se lenne, pedig nagyon jól megvagyunk, csak valahogy leszarjuk a kdnp-féle ideális családmodellt.
2016. júl. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ezt elsősorban a pár èletkora határozza meg. Ha valaki 30 felett jár már, teljesen normálisnak tartom, ha akár 1 èv után eljegyzi a párját, viszont ha valaki jár már kb 4 ève, de még mindig csak 19 èves, az korai. Nem tudom èrted-e mit próbálok mondani?:-)

De tegyük fel, ha a pár mindkèt tagja "normál" èletkorú (kb 24-25) akkor szerintem 2 év után nem korai az eljegyzés :-)

2016. júl. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
4-essel értek egyet.
2016. júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Felnőtt, érett embereknél 20 éves korban sem korai, de lehet, hogy valaki 35 évesen is éretlenül gondolkodik. Nem a kor a lényeg, és az sem, hogy hány éve vannak együtt, hanem a kapcsolat minősége a fontos.


Ismerek 8 év kapcsolat (ebből 4 év együttélés), után házasodott embert, akik 1 évvel később már váltak is. És olyanokat is akik 23 évesen 1 év kapcsolat után házasodtak, és már 8 éve boldog házasságban élnek.


Ezek mind csak számok, garancia nincs egyik esetre sem! Az a lényeg, hogy milyen a kapcsolatotok, mennyire őszinte!

2016. júl. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A pártól és az érettségtől függ. Amúgy meg, ha dolgoznak és tényleg komolyan gondolják az eljegyzést, hogy utána belátható időn belül össze is házasodnak, akkor szerintem nem korai.

Egy barátnőm most ment férjhez, a lány 29, a srác 34, fél után eljegyzés, utána rá fél évre esküvő (igaz, korábban előtte már ismerték is egymást, csak még nem jöttek össze). Senki nem gondolta korainak szerintem.

2016. júl. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha mindkét fél dolgozik, a saját lábukon állnak és együtt élnek már legalább 1 éve, akkor nem korai. Illetve eljegyzést követően házasodni szeretnének 1-2 éven belül, különben nem sok értelme van.
2016. júl. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi fél évvel a kapcsolat kezdete után jegyeztük el egymást. Első évfordulón házasodunk. Mi sem voltunk fiatalkák már. Ez a kapcsolattól függ. Előtte nekem volt egy 6 éves kapcsolatom, házasság mégsem lett belőle.
2016. júl. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!