Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 3. óta cseszegetnek az osztály...

Ember1856193071 kérdése:

3. óta cseszegetnek az osztálytársaim azzal hogy tetszik nekem egy lány meg mindig találnak valamit amivel lehet piszkálni. Mostanra semmi önbizamam életkedvem és bátorságom nincsen és nem tudom mit kéne tennem. Tudnátok segíteni? 14/F

Figyelt kérdés
2017. jan. 15. 02:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel. Ugyan ezt kaptam meg lányba... Ha valakivel megbeszélnéd szívesen meghallgatlak...
2017. jan. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És mi lenne ha tetszene? Vagy azt mondanád.
2017. jan. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az osztálytársai nagyon gyerekesek, ha ezzel piszkálnak.

Tudom, nagyon könnyű azt mondani, hogy ne foglalkozz velük de azért próbáld meg.

Bátran beszélj nekik vissza, kérdezd meg tőlük, hogy ők voltak-e már szerelmesek. (Ha azt mondják, hogy nem, akkor tuti, hogy hazudnak)

Én nem ismerlek, de lehet, hogy benned is van hiba ha piszkálnak, de az is előfordulhat, hogy szimplán bunkók.

(Remélem segítettem, nem megbántani akartalak ezzel)

2017. jan. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket:) lehet bennem van a hiba de akkor ugy érzem hogy meg lehetne mondank hogy mi az mert igy azt se tudom mi az
2017. jan. 16. 14:02
 5/7 Laczko Jáno válasza:
Ez tull könnyü mond azt nekik amig tik otthon hokiztok adik én majd faszra huzom a csajt :D
2017. jan. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mondd meg a lanynak hogy tetszik neked,vagy irj neki egy levelet lenne e kedve suli utan talalkozni kis aprosagok de ez mindig bejon es ha osszejottok onnantol mar nem fognak titeket bantani,bar nagyon kis fiatalka vagy a szerelemhez.
2017. ápr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, mit mondanak, hanem hogy ki mondja. Illetve nem az a rossz, hogy mondják, hanem , hogy elhiszed
2021. jún. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!