Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért találnak meg mindig a...

Miért találnak meg mindig a kisgyerekek?

Figyelt kérdés

14 vagyok, és nagyon sokszor fordult már elő velem, hogy az utcán, vagy buszon, vagy bárhol ilyen 3-4 év körüli gyerekek odajönnek hozzám, és elkezdenek beszélgetni velem, és nem hagynak békén. De ráadásul nem igazán tudok egy idegen gyerekkel bánni, vagyis nem tudom, mit kéne ilyenkor tennem.

Egyébként nem vagyok olyan, mint a "mai" legtöbb tinédzser. Lehet, hogy több fekete festéket kéne magamra tennem, hogy ijesztőbb legyek... :D

Na, de tényleg, mit csináljak?

Ja egyébként emlékszem, hogy egyszer mikor én voltam olyan 6 éves, akkor is volt egy ilyen, de akkor még én is elég kicsi voltam, szóval tök jól elbeszélgettem, meg minden aztán ott csodálkoztak a szüleink. :)


2010. máj. 5. 19:33
 1/10 haggyámán ***** válasza:
67%
Legyél kedves, játssz velük egy keveset. Örülj neki, hogy megbíznak benned.
2010. máj. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

kedves mi?:D


mert amikor odajön egy 4 éves kislány hozzám a rendelőbe és a pofámba bámul meg odaadja a szórólapokat amiből 300 van a falon az milyen kedves:D:D aztán nembírom visszaadnixD


14F

2010. máj. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
biztos szép vagy, csak a szépeket találják meg
2010. máj. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

első: hát csak mikor a barátaimmal ülök a buszon, akkor semmi kedvem elkezdeni játszani vele.

második: XD...de jót röhögtem

harmadik: jajj, köszi. ez jól esett, még ha talán nem is igaz, akkor is. :D

2010. máj. 5. 20:12
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy a legújabb az volt, amikor a buszon odajött egy kisfiú, és először mindenáron az én helyemen akart ülni, aztán az anyja persze leültette, de nem elég messze...megkérdezte, hogy hívnak, aztán elkezdte mesélni, hogy miket csinált ma. Amikor meg ment el, akkor megött üvöltözött, hogy szia! Szia! És integetett is hozzá, és hiába köszöntem és integettem neki én is, nem hagyta abba, amíg le nem szálltak.
2010. máj. 5. 20:19
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja amúgy természetesen lány vagyok. Mintha nagyon számítana, csak észrevettem, hogy azt kihagytam. :)
2010. máj. 5. 20:21
 7/10 anonim ***** válasza:
ehh velem ugyanez van.. tök kellemetlen:D megpróbálom elkerülni az ilyen helyzeteket. Mondjuk kiskoromban minden nyáron rámsózták az idióta unokatesómat, lehet azért alakult ki ez a "fóbiám":DD
2010. máj. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
viszont én fiú vagyok
2010. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
Lehet, ugyanazon az agyi szinten vagy velük
2010. máj. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jellemző, hogy a hülye kisgyerekek mindig azt találják meg aki nem jó. Pl mindenkit békén hagynak csak hozzám jönnek oda, mikor én utálom őket... Vagy pl sétálnak az utcában és nem törődnek egyik kutyával sem, csak pont az enyémmel aki acsarkodik és minden vágya hogy megharapja és akkor jön kutyuska... -.-" És ez naponta megesik... Fúj... :S
2010. máj. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!