Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy nem tartom...

Miért van az, hogy nem tartom magam szépnek, mások viszont találnak bennem vonzó dolgot?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nem tartom magam olyan nagyon szépnek, igazából normálisnak gondolom magam (nem vagyok beképzelt, lenéző).


Mégis észrevettem, hogy megváltoztattam a frizurám, és pl. a suliban is elkezdtek közeledni hozzám a srácok. Vagy pl. msnen is, ha felvesznek, már másnap elég jól elbeszélgetek velük a suliba is, és rendes, pörgős lánynak tartanak.

Most vagyok gimnazista 3. osztályos, és egyre több emberrel kezdek el beszélgetni az osztályból is.. Olyanokkal, akikkel eddig nem beszéltem a 2 év alatt egy szót sem.


17L


2010. okt. 10. 22:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Most pl. van barátom, és néha egyáltalán nem tudom elképzelni mit szerethet bennem.


Jöhettek az önbizalomhiányos jelzővel, van benne valami, annyi a baj, hogy elfogadtam magam. Lényegében mintha ellentmondásba kerülnék magammal. :D:)

2010. okt. 10. 22:06
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

ezt én is érzem, folyamatosan...

van barátom és nem tudom elképzelni, hogy miért én tetszem neki.. és annyira féltem néha hogy elhagy mert rájön hogy mások sokkal szebbek, de msotmrá tudom(azt hiszemxD) hogy én kellek neki. MERT A KÜLSŐ NEM MINDEN! rajtam is van bőven fölösleges kiló, nem tökéeltesek a melleim, és nem tudok megengedi magamnak übertrendy ruhákat.. és neki mégis én kellek. miért? mert neki én vagyok a megfelelő:)


sztem te is örülj ennek, hogy szeretnek úgy ahogy vagy, ne törődj vele hogy miért. és fogadd el önmagad, vagy változtass azon ami nem tetszik:)

2010. okt. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szerintem is az önbizalmaddal van hiány.Én is igy vagyok és nekem is eszembejut néha hasonló.Van olyan időszakom amikor tök jól érzem magam a bőrőmben attól függetlenül hogy nem vagyok egy "csontváz" (nem a vékony lányokra gondolok mert természetesen semmi gondom velük).Aztán egyszer csak jön valaki akivel nem találkoztam vagy 4 éve és az a második mondata hogy úristen de megváltoztál,meghíztál és oda az önbizalomnak egy időre megint(vicc hogy azt emlegetik amikor 16éves voltam mert akkor lehet hogy vékony voltam de nem volt mellem se sok és a csípőm se volt ilyen széles mint most.)
2010. okt. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

lehet hogy nőnek a melleid:

[link]

2010. okt. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen, néha én is eltudom magam fogadni 100%osan, és olyankor majd kiugrok a bőrömből, és igazából az meg is látszik rajtam.:)


Elfogadom magam, csak vannak rossz napjaim, és olyankor semmi szépet, semmi jót nem találok magamba, persze a párom ilyenkor is szeret, csak nem értem néha mit is lát bennem:))))

2010. okt. 10. 22:34
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem mindegy,hogy milyen a belső kisugárzásod,és ha az se,hogy menniyre tudod,úgy elfogadni magad úgy ahogy vagy....

Ha teljes összhangban vagy magaddal,akkor az "kiül" az arcodra és ezért mindenki közvetlenebb,barátságosabb lesz veled és ismerkedni szeretne,akárnmennyire se vagy egy modellszépség!Másfelöl nem minden a szépség,vannak olyan szépséges leányzók akik ridegek mint a kőszikla és megközelithetetlenek,mert ezt sugározzák magukból és senki nem is közeledik feléjük!Maradj ilyen mint most sztem,és ne akarj máshoz hasonlitani vagy majmolni,mert ő szép..,az már nem Te lennél!

2010. okt. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Biztos szép vagy, kis önértékelési problémákkal.
2010. okt. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A fiúknak ugyanilyen (sőt! gyakran sokkal komolyabb!) önértékelési problémáik vannak. Ugyanígy nem értik, hogy a barátnőjüknek miért pont ők kellenek.

Lehet, hogy egy másik lány sokkal szebb, nagyobb a melle, sokkal jobb dumája van, rámenősebb, stb, szóval sokkal jobban tetszik a fiúnak, de úgy gondolja, hogy őt nem tudná megkapni, vagy hosszabb távon megtartani, és fél a kudarctól.

Ez a hosszú kapcsolat titka, hogy mindkét fél tisztában legyen magával, és tudja, milyen partner az, aki elég jó hozzá, de nem annyira jó, hogy őt kevésnek tartsa magához.

2010. okt. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
Biztosan nem vagy szép. Átlagos kis tinicsaj lehetsz, de tudod a tinisrácoknak ugyan mindegy, hogy milyen lyuk, csak egér ne bújjon ki belőle... Látják, hogy kapható vagy, hát rádmásznak, ennyi. Az biztos, hogy nem az eszed miatt vagy népszerű.
2010. okt. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 KÁELEF ***** válasza:
Ez durva volt lényegretörő, de valószínűleg így lehet.
2010. okt. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!