Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék? Régi sérelmek...

Mit tehetnék? Régi sérelmek miatt nem merek nemet mondani.

Figyelt kérdés

Kamasz koromban passzív voltam, nem volt kedvem az iskolában plusz (közösségi) feladatokban részt venni. Ez főleg mások előtti szerepléstől való félénkség miatt volt, kicsit lustaság miatt is. A tanáraim elmondták a szüleimnek, itthon büntetéseket kaptam érte. Azóta bármilyen közösségi feladatról, szívességről legyen szó, nem merek nemet mondani és ezt sokan kihasználják.

L22



2017. jan. 25. 13:06
 1/2 A kérdező kommentje:
Mintha ismét valami büntetéstől tartanék, ugyanakkor azt is tudom, hogy senki nem vállalhat el mindent, amire megkérik őt. Mégsem birok nemet mondani.
2017. jan. 25. 13:10
 2/2 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, hogy ezért képesek voltak megbüntetni! Az igazán rossz gyerekeket bezzeg nem bünteti otthon senki! Pedig megérdemelnék! Te nem tettél semmit, érthető, hogy ha félsz a szerepléstől, akkor nem szívesen mész szerepelni emberek elé! Érthetetlen számomra, hogy ezt miért tekintették bűnnek, és sokszor más, rossz magatartású személy viselkedését miért tekintik természetesnek. Kérdezd meg ezt a szüleidtől, kérdezd meg, hogy miért csinálták azt veled, amit. És utána mond majd, hogy mik a fejlemények.
2017. jan. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!