Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mit tegyek ha van...

Szerintetek mit tegyek ha van egy pasi aki tetszik nekem és nem tudom, hogy én tetszek neki és van egy másik csaj akinek megint tetszik ráadásul jóban vagyok vele (mármint a lánnyal)?

Figyelt kérdés
A lánnyal jópofizni kell ráadásul megígértem , hogy összehozom a pasival ugyhogymost mindennap hallgathatom kévelygéseit!
2010. máj. 6. 14:25
 1/4 haggyámán ***** válasza:

Francért kellett megígérned, hogy összehozod?

Ha most te jössz össze a sráccal, akkor te leszel a rossz, aki lecsapta a barátnőd kezéről a srácot.

Vagy nagyon gyorsan szeress ki belőle, vagy érd el, hogy a srác beléd szeressen, különben csak rosszul jöhetsz ki belőle.

2010. máj. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. máj. 6. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg a lánynak, hogy te is érzel valamit iránta, de ha tudod, hogy nem jól reagál, akkor is mondd el. Rosszabb ha nem mondod el, később akár véget érhet a barátságotok.
2010. máj. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Épp ez az , ohgy nem mondhatom meg , mert akkor versenynek fogná fel és az a helyzet ,és néha az az érzésem hogy sokkal nagyobb esélye van a fickónál, mint nekem. Azonkivűl sokkal egyértelműbb jeleket le , mint én ő mer közeledni én viszont nem. Viszont ő sokkal gyengébb egyéniség ,mint én. A pasi meghát talán az ilyesfélét jobban kedveli. Nem tudom. SEGÍTSETEK!!
2010. máj. 7. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!