Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mi jellemez egy...

Szerintetek mi jellemez egy gyakorlatias típusú embert általában?

Figyelt kérdés

Mondják ,hogy vannak elméleti emberek,és gyakorlati emberek.Én rám mondták már ,hogy gyakorlatias vagyok,mert tetteimmel bizonyítom sokszor az igazam,meg az olyan munkát kedvelem,amihez keveset kell beszélni.

Valaki mondta,kicsit a bal agyféltekém működik jobban nő

létemre.Ezt nem a matekra,meg ilyenekre értették.



2017. jan. 25. 20:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Olyan vagyok,ha kedvelek valakit nem szavakkal fejezem ki feltétlen.Sokszor nem azt kell nézni mit mondok,hanem mit csinálok.
2017. jan. 25. 20:18
 2/3 anonim válasza:
Azt nevezem gyakorlatiasnak, aki nemcsak megoldásra törekszik, de rögtön tesz is érte, hogy megvalósuljon valami. Nem csak elmondja mit kell csinálni, hanem azt is, hogy konkrétan hogyan, illetve megfogja a "munka végét".
2017. jan. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző válaszadóval:

- nem elméleteken töpreng, hanem cselekszik

- a cselekedeteinek szilárd váza van, nem csak úgy teszi, ami jól esik neki

- tervez

- eredményorientált - ellenőrzi a tevékenysége kimenetét, sikerességét

- rendszerezi a körülötte folyó dolgokat

- hajlamos a hasznosságuk szerint rangsorolni a dolgokat és a feleslegeset elhagyni


Valamire oda kell figyelnie az embernek: lehet roppant hatékonyan végezni teljesen felesleges dolgokat. Az ilyesmit általában bürokráciának hívják, és a benne dolgozók azt hiszik, ők gyakorlatiasak.

2017. jan. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!