Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennétek, ha szülinapotoko...

Mit tennétek, ha szülinapotokon alig köszöntenének fel és még sosem lett volna szülinapi bulitok?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok és mindig görcsbe rándul a gyomrom, ha közeledik a szülinapom, mert még eddig sosem volt semmi jó azon a napon. Vannak barátaim, de nincs kialakult baráti társaságom, akiket össze lehetne hívni ilyen alkalmakkor, ezért inkább nem erőltetem. Gyerekkoromban sem szerettem, pedig anyu mindig mondta, legyen "zsúrom". Viszont kicsit rosszul esik, hogy pl. 500 ismerősömből tavaly csak 20 köszöntött fel fbo-n. Tudom, hogy az se lenne jó, ha ismeretlenek irkálnának, de rengeteg volt osztálytárs/évfolyamtárs van, akik nem írnak olyankor:( Más lánynál pedig látom, hogy 100-200 köszöntés is érkezik. Eddig nem zavart, de tavaly elgondolkodtam, hogy tök szomorú, hogy az én születésem/létezésem kb 3-4 emberen kívül senkit nem érdekel:( Idei szülinapomtól is kicsit szomorú vagyok előre, mert tudom, hogy megint nem tudok összehívni sok embert, nem lesz ünneplés, csak családdal. Valamilyen utazásban gondolkodom, hogy ne gondoljak rá, de azért mégis kicsit rossz.
2017. jan. 27. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
20 éves lány vagyok, egyszer volt születésnapi bulim, bőven sok volt. Facebookon csak üzenetbe lehet engem felköszönteni, adatlapon nem, amióta így van átlag jóval kevesebben köszöntenek fel. Érdekel? Nem. Semmivel nem lesz jobb az életem ha boldog-boldogtalan köszönt fel, akivel egyébként 2 szót nem beszélek. Örülj annak, hogy az a 20 ember viszont gondolt rád.
2017. jan. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is, de én tettem ellene. Megkértem a szüleimet, hogy ne ünnepeljünk, csináljanak úgy, mintha csak egy átlagos nap lenne. Fb-n pedig állítsd át a születési dátumod, de lehet privátba is tenni, így nem jelzi senkinek, hogy neked éppen szülinapod van. Ja igen, és az ilyen felszínes fb felköszöntésekre ne alapozz. A 100-200 emberből biztos vagyok benne, hogy max csak 20 tudja,hogy akkor van a szülinapja, a többit csak az oldal értesíti. Mivel nekem kényelmesebb magamba fordulva ellenállni, ahelyett hogy megnyílnék és szereznék baráti társaságot, ezért ezek a megoldásaim. Ez nem feltétlenül jelentik azt, hogy ezek egyáltalàn megoldások. De nem nagyon izgat. 19/L
2017. jan. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot!
2017. jan. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

20 jó ismerősöm az életben sincs. 40 éves vagyok és soha nem volt szülinapi bulim. Nos, nem emiatt vannak problémáim az életemmel...

Nem tennék semmit, de ha hiányozna egy buli, csinálnék. Ketten tuti lennénk, plusz a macska. Nem is rossz.


:D Mások vagyunk, de tényleg nem értem, mi a gondod, változtass, ha népszerű aklarsz lenni vagy bulizni akarsz. Nem várhatod el, hogy a fb ismerőseid körülrajongjanak, még a szülinapodon is fontosabb nekik a saját életük, ez ilyen.

2017. jan. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én felfüggesztettem tavaly a profilomat azon a napon. 24 óra xy percre majd vissza. Nem bántam meg. Jól tettem. Aki élőben is ott van veled az számít és ők a fontosak! 17/f
2017. jan. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kérdésre; nekem sem volt még szn bulim, nem is szeretném, az biztos. Elég a család, ahova születtem.


Úgy általában, teljesen természetes, hogy csak a közeli -esetleg a távolabbi- családot befolyásolja a születésed, nem?


Másokat csak az, amikor megismertek, mert számukra akkor kezdtél el létezni. Azt is meg lehet ünnepelni.

2017. jan. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!