Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik ti hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti hogy reagálnátok, ha egy nő, aki tetszett nektek, de akivel korábban összekülönböztetek és akivel hónapok óta nem beszéltek írna nektek szülinapotokon és felköszöntene?

Figyelt kérdés
Örülnétek neki? Vagy nem válaszolnátok?

2016. dec. 23. 19:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Örülnék
2016. dec. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy min különböztünk össze és ki volt a "vita generálója". Egyébként nem vagyok valami haragtartó, szóval biztos jól esne, de hogy utána mi történne...
2016. dec. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Hát attól félek, hogy nem fog jól reagálni rá, mondjuk még van egy kis időm eldönteni..:)

Mindketten generáltuk a vitát..de ő mondta, hogy ne kommunikáljunk-én még próbálkoztam. Hát nem tudom, hülyét sem akarok csinálni magamból. Rossz lenne ha megint csak megbántana.

2016. dec. 23. 19:17
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha számít neked, keresd meg. :) Nincs kudarc, csak eredmények vannak. Szóval legfeljebb nem lesz eredménye. Ne hagyd elveszni, ha fontos számodra.
2016. dec. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én is voltam hasonló helyzetben. Végül úgy döntöttem, hogy csak a facebookon írtam az idővonalára, üzenetben nem mertem meg nem is akartam.

Megköszönte, mosolygós smileykat írt és ennyi.

2016. dec. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én attól félek, hogy még válaszra sem fog méltatni. És az nagyon fájna. :( Bár mondjuk ennél rosszabb már nem lehet mint ami most van, hogy le se szar.. :D :(
2016. dec. 23. 22:07
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha azt mondta ne beszéljetek, akkor ezt tartsd tiszteletbe.

Nő maradjon nő és kész. Majd írjon ő a te szülinapodon, habár valószínű nem fog.

2016. dec. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az enyém már volt, és tényleg nem írt. :) Szóval szerinted az nem lenne nőies, ha ráírnék?
2016. dec. 23. 22:21
 9/18 anonim ***** válasza:
Ezt az enyhülés szándékának venném, ezért örülnék neki és menne a viszontválasz.
2016. dec. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Már próbálkoztál, ő mondta, hogy ne keresd, akkor ne keresd. Úgy esetleg még hiányozni is kezdesz neki, és megkeres ő. Ha nyaggatod, akkor biztos nem.
2016. dec. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!