Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én eleggé tapasztalatlan...

HGYG11 kérdése:

Én eleggé tapasztalatlan vagyok ilyen téren . De . Szerintetek mikortol válik cikivé ha még nem volt barátnőm és mondanátok esetleg valami tippet a helyzetemhez mérten?

Figyelt kérdés
Elmondom milyen vagyok,nagyon félénk típus de fölleg lány ügybe,már beszélgetésnél is megvan egy kényszer idegesség...,és mellette jelenleg fiú iskolába járok most szóval amilyen én vagyok még nehezebb így...
2017. jan. 30. 22:52
 1/7 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2017. jan. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocs,elfelejtettem leírni ,17
2017. jan. 30. 23:04
 3/7 anonim válasza:
31%
Én 14 /f vagyok a te korodba már jó lenne belehúzni szerintem a csajozásba de azse baj ha kicsit lassabban haladsz mint a többiek ,legyél magabiztos és akkor sikerülni fog.. sok sikert
2017. jan. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
3-as. Miért kéne belehúznia? Nem fogják felakasztani azért mert még nem volt barátnője. Sosem késő, egyszer majd összejön, a világ nem csak napfény és szivárvány. Szerintem teljesen magánügy, hogy kinek mikor lesz kije, és egyáltalán nem ciki ha szűzként halsz meg. Attól még, hogy csajozásból nem vagy kiemelkedő, egy csomó más dologban jó vagy... és ez mindenkinél így működik. Vegyünk egy példát: Ha én nem tudok csajozni, de jól futok akkor az gáz? Nem. Ha jól tudok csajozni, de nem tudok jól futni az gáz? Nem. Nem kéne lenézni az embert azért mert nem tökéletes. Na, de szép kis regényt írtam és a végére már a témától is eltértem. Na mindegy, peace. :D
2017. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"nagyon félénk típus de fölleg lány ügybe,már beszélgetésnél is megvan egy kényszer idegesség...,"

Én is ilyen vagyok viszont volt már nőm. Tippem nincs, én néha felbátorodok és hopp lesz párom , vagy nem :D

Szerintem felesleges ezen gondolkozni...idővel ugyis lesz valami. Szerintem ez egy teljesen kiszámíthatlan dolog...lehet egy spanod csajának a barátnőjével fogsz összejönni , lehet itt ismersz meg valakit :D szb

2017. febr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató szavakat :),értékelem.
2017. febr. 1. 23:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Cikivé soha. Max nagy vágyaddá.

Ha valaki engem ezért kiröhög, van pár keresetlen szavam.

2017. febr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!