Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy aki nem ismer elég alaposan az azt nézi ki belőlem, hogy hülye, naív, gyerekes, tapasztalatlan, buta vagyok? A párom és családja szerint nem vagyok az de első ránézésre annak látszom.

Figyelt kérdés
Gyakran előfordult már életem során olyan dolgokkal próbáltak szivatni amit sosem hiszek el és aminek nagyon buták dőlnek be.de azt nézik ki belőlem és hiába mondom nem hiszem el akkor is annak hívei,hogy elhiszem és nem is tudom magmról lemosni .Azért rosszul esik ez.Azt nézik ki belőlem,hogy alig volt pasim pedig sok volt meg a tapasztalatlanságot,naivitást.Mikor jobban megismernek akkor :nem is vagy hülye
2011. márc. 7. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne magadban keresd a hibát, hanem a hülyéktől szabadulj meg.
2011. márc. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos babaarcod van.Belőlem meg azt nézik ki, hogy egy rideg öntelt pcsa vagyok, aki nem szól senkihez. Egy depis, félénk, önbizalom hiányos nő vagyok, aki még beszélgetni sem tud, mert nem talál témát.

Bocsika, hogy eltereltem a kérdésedet, de látod a látszat több estben és formában is csalhat.

2011. márc. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen babaarcom van és társaságba keveset beszélek és majdnem kusba vagyok de akit ismerek azzal mindenről
2011. márc. 8. 19:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Pocsékak a szociális megítélések, mindenki csak a külsőt nézi, mert ennyire elbutították a zenedobozok a marhákat(!).
2011. márc. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Volt mikor fölszedett egy pasi aki azt hitte,hogy az orromnál fogva lehet vezetni és lehet nekem dirigálni mert visszahúzódottnak tűnök és nagy csalódás érte.
2011. márc. 9. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!