Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért lettem ilyen? Mit tegyek?

Miért lettem ilyen? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok,vége van a vizsgaidőszakomnak.Vizsgaidőszakban szinte semmi szabad időm nem volt,csak tanulás egész napokon át.Most minden nap unatkozok,nem tudok mit kezdeni a hirtelen rám szakadó sok időmmel.Több dolog van amivel foglalkozok,pl. nyelvtanulás,filmnézés,netezés,zenehallgatás,találkozok barátokkal stb. de mégis úgy érzem hogy unatkozok.Minden napom nagyjából ugyanúgy néz ki,ez monotonnak tűnik,ha kimozdulok,akkor is legtöbbször ugyanazokra a helyekre tudok menni.És ami még rosszabb: amikkel foglalkozok,azok sem tudnak le kötni egy fél napig,teljes napig és egy idő után unalmas szinte minden.Tanulni nyilván nem akarok egész nap,de a pihenés sem vonz valahogy.Ha megnézek egy filmet,az jó,de a második a vége felé már nem köt le úgy.Meg például először úgy érzem hogy vmi érdekel,de fél óra múlva már nem nagyon érzem hogy érdekelne.Ami űj dolgokkal foglalkozok: versírás például,az nem rossz, de néha szégyenlek írni,szégyenlem kihozni magamból amit lehetne.Érdekel még a filozófia,de azzal meg az a problémám,hogy mivel tök hirtelen jött az iránta való érdeklődésem, nem tudom hova tenni az egészet, és úgy érzem kicsit máshogy gondolkodok miatta,megváltoztatja kicsit a gondolkodásomat és félek a változástól.


Szeretném ha lenne bennem érdeklődés,ha nem unnék meg mindent hamar, ha tartalmasnak érezném a napomat,ha tudnék mindent értékelni.


Mi a fenét csináljak??


2017. febr. 1. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, de ez jó eséllyel a tél végi depresszió tünete, hogy semmi nem bír lekötni.

Szedj multivitamint, meg ha süt a nap, legyél sokat kint, a fény nagyon fontos. Ha bent vagy, akkor nappal húzd félre a függönyöket, meg este se félhomályban legyél, hanem világíts.

Ha rá tudod venni magad, akkor kocogj a szabadban, vagy végezz fizikai munkát. A kifáradás csodákat tesz ilyen esetben.


Nem állítom, hogy ennél okosabb dolgokat nem lehet írni, de az biztos, hogy nem hülyeség, amiket én írtam.

2017. febr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt még nem is írtam a kérdésembe hogy az idő sem valami jó..még az idő is szürke és unalmas.

Most például esik az eső.


De ha napos is egy ideig az idő,akkor sem olyan egész nap.


Viszont a tippjeidet köszönöm,megpróbálkozok velük.


Egyébként eddig nem volt szerintem rám nagyon jellemző ez a téli depresszió...ha egyáltalán az.

Az egyetlen ami TALÁN jó lenne,az az lenne ha elmennék valahova több napra kikapcsolódni,kirándulni,de sajnos erre nincs lehetőségem több okból sem.

Így maradnak a fent említett dolgok.

2017. febr. 1. 16:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
D-vitamin, Magnézium - jó hatással vannak az idegrendszer működésére.
2017. febr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ma kezdem a metszést, úgyhogy számomra már kezd alakulni a dolog. :)


A magnéziumot lefekvés előtt vedd be, mert álmosít.

2017. febr. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!