Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Segítség függő lettem! Valaki...

Segítség függő lettem! Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és van egy gépem. Nem egy játékokra tervezett pc az ac 4et alig viszi. Pedig imádok játszani, de sajnos nem engedhetem meg magamnak a jobb gépet.egy ideje nagyon rá kaptam a yt videókra főleg a gameplayesre és folyton az új játékokról nézek videót.nagyon sok jatek van amivel szeretek játszani pl gta 5 de nem tudok pedig imádom őket. 3s egy ideje csak erre tudok gobdolni, hogy jobb gépet akarok az új jatekokkal akarok jatszani, arról álmodozok hogy egy gyönyörű gammel tolom és másra se tudok gondolni csak erre. Tiszta függő lettem, és lehet hogy lenéztek most emiatt de nem tudok vele mit csinálni folyton ezen jár az eszem. A szüleimnek nincs ilyenre pénze, es nem is varom el hogy ilyet kapjak, diákmunkázni a falumban nem tudok, a szüleim meg nem is engednek.jó gépet meg 200k

alatt nem veszel ma. Mielőtt valaki félreérti nem az a kérdés hogy hogyan tudnék jó gépet szerezni, hanem hogy hogy tudnék ettől a függőségtől elszakadni mert már nagyon kiakasztó. Összes osztálytarsamnak fél millás gépuk van pedig eszuk az nincs en meg tok jol tanulok es bevallom irigy vagyok rájuk. Csak nekem van ilyesmi problémám?tiszta hülyének érzem magam de nem tudok ellene tenni.szóval valaki tudna nekem tanácsot adni?



2016. okt. 2. 22:20
 1/3 anonim válasza:
0%
Én 70ért vettem egy nagyon jó gépet. Esetleg barátkozz valakivel.
2016. okt. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20%
Geo cach.
2016. okt. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim és nagyon jol elvoltam eddig a régebbi jatékokkal, vagy egy jo konyv olvasásával csak most lett ez a dolog nem rég
2016. okt. 2. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!